תפריט סגור

טבעות אירוסין זהב לבן

טבעת אירוסין זהב לבן

מה זה זהב לבן ולמה משתלם לקנות טבעת אירוסין עם זהב כזה

כאשר גבר הולך לרכוש טבעת אירוסין לזוגתו לפני שהוא מציע לה נישואין, אז הוא לומד להכיר לא מעט ביטויים ומושגים מעולם התכשיטים. אחד הביטויים שהוא שומע לא פעם, זה זהב לבן.

מרביתנו נוהגים לחשוב שיש סוג אחד של זהב, זהב בצבע צהוב, הזהב המוכר והידוע. אך כפי שאנחנו יכולים להבין, קיימים סוגים נוספים של זהב, ואחד מהם הוא זהב לבן, אשר נחשב מאוד פופולארי ולא מעט נשים עונדות תכשיטים עם זהב בסגנון זה, וכן, לא מעט גברים רוכשים טבעות אירוסין זהב לבן.

לפני שנסביר מדוע משתלם לקנות טבעות אירוסין עם זהב לבן והיכן ניתן לעשות זאת, נסביר בקצרה מה זה זהב לבן, ממה הוא עשוי.

מה מכיל זהב לבן

זהב לבן מזכיר במראה שלו כסף, אך כל מי שמתמחה בתחום ידע להבחין ביניהם. זהב לבן עשוי מתרכובת של זהב צהוב עם מרכיבים נוספים, דוגמא ברזל, נחושת, אבץ, ליגורה ועוד. אין חשיבות לאחוז של הזהב הצהוב, אלא רק לעצם זה שהוא קיים בתוך המרכיבים של הזהב הלבן ביחד עם חומרים נוספים.

מה שיוצר את הצבע הלבן, זה למעשה השילוב שבין הזהב הצהוב לבין אותם מרכיבים שונים. כאשר, במקרים מסוימים, אם הזהב הצהוב יהיה יותר דומיננטי, אז ייתכן שהצבע יהיה פחות לבן ויותר כהה.

מדוע משתלם לקנות טבעת אירוסין מזהב לבן והיכן ניתן לעשות זאת

משתלם לקנות טבעת מזהב לבן, הן בגלל המראה הייחודי שלה, השילוב של הצבעים השונים, הן בגלל העובדה שהחומרים שמכילים את הטבעת שומרים עליה טוב יותר. חשוב להדגיש שהמחיר עצמו לא משתנה, שכן הצבע לא משפיע עליו באופן מהותי.

איפה אפשר למצוא טבעות אירוסין זהב לבן? כמעט כל חנות תכשיטים שמכבדת את עצמה, תציע קטלוגים של טבעות אירוסין עם סוגי זהב שונים, כולל זהב לבן. כמו כן, מעצבי תכשיטים פרטיים, מציעים קטלוגים נרחבים של טבעות זהב מסוגים שונים, כולל טבעות אירוסין מזהב לבן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *