תפריט סגור

טבעות אירוסין זהב צהוב

לקנות לאהובתנו טבעת אירוסין עם זהב אמיתי

במהלך השנים, נוצרו סוגי טבעות אירוסין מחומרים שונים, כולל מסוגי זהב מגוונים. אך טבעת האירוסין הקלאסית מורכבת מזהב צהוב. חומר שמוכר לאנושות כבר אלפי שנים והיה נהוג להשתמש בו לתכשיטים בתרבויות קדומות ועד היום הוא מהווה את אחד היסודות המרכזיים בייצור ועיצוב תכשיטין, הוא נחשב למתכת היקרה ביותר בה משתמשים לצורך תכשיטים, ובעיניי רבים מדובר במרכיב שהוא פאר היצירה.

זהב צהוב נחשב לזהב האמיתי, למרות שמלבדו הוא מכיל גם נחושת, אבץ וכסף, והערך שלו נקבע על ידי קראט. זהב טהור 100 אחוז מכיל 24 קראט, אך תכשיטים שעשויים זהב מכילים 18 קראט, מאחר ומלבד זהב הם מכילים חומרים אחרים, על מנת שהם יהיו מספיק חזקים להחזיק אותו. בדרך כלל נהוג לקנות תכשיטים, כולל טבעות אירוסין זהב צהוב עם 18 קראט או 14 קראט.

כאמור, גברים אשר מעוניינים לרכוש טבעות אירוסין לפני שהם יציעו נישואין לאהובתם, ירצו לרכוש טבעות עם זהב צהוב, שכן הוא נחשב לזהב המרשים והמיוחד ביותר. הם יצטרכו לבחור בין טבעות 18 קראט לטבעות 14 קראט, כמו כן, הם יצטרכו להחליט האם לרכוש טבעות אירוסין משובצות ביהלומים או טבעות ללא יהלומים (עם אפשרות להוסיף בשלב מאוחר יותר). מי שרוצה, יוכל גם להיכנס יותר לעומק העניין ולחפש טבעות זהב בסגנונות שונים, על פי מודלים שקיימים בשוק.

כיצד לבחור טבעת אירוסין זהב צהוב

הבחירה צריכה להתבצע כמובן על פי עיצוב הטבעת, מבנה כף היד ועל פי גודל האצבע של האישה. צריך לבחון כמובן את הסגנון של הטבעת, עד כמה היא מתאימה למה שהאישה אוהבת, לסגנון הטבעות שהיא עונדת בדרך כלל.

כמו במקרים אחרים, גם כאן, חשוב להקפיד ולשים לב שניתן לבצע שינויים בטבעת אחרי שרוכשים אותה, בין אם זה אומר להצר או להרחיב, וכאמור, אם ניתן להוסיף לטבעת יהלומים אחרי שרוכשים אותה ולבצע תיקונים במידת הצורך.

טבעות אירוסין זהב צהוב ניתן למצוא כיום בכל חנות תכשיטים וכן בקרב מעצבי תכשיטים עצמאיים.