תפריט סגור

טבעות אירוסין זולות

טבעות אירוסין זולות

בשביל להציע נישואין, לא חייבים לקנות טבעת אירוסין יקרה

הרבה פעמים אנשים נוטים לחשוב, שאם הם קונים מוצר זול יותר, אז סימן שהוא פחות טוב, פחות מרשים, פחות מיוחד. זה לא בהכרח נכון, בוודאי לא כשמדובר בתכשיטים ובפרט כשמדובר על טבעות אירוסין.

הקטגוריה של טבעות אירוסין זולות היא מאוד פופולארית ולא מעט גברים מעדיפים לפעמים לרכוש טבעות כאלה, מאשר להשקיע הרבה כסף ברכישת טבעת אירוסין. זה לא בגלל שהם אוהבים את בנות הזוג שלהן פחות, אלא מתוך מחשבה שעדיף להם להשקיע את התקציב שעומד לרשותם, בארגון החתונה אחרי שהיא תיענה בחיוב להצעתם. לעיתים, האופציות שעומדות לרשותם היא לרכוש טבעת אירוסין זולה. זה הרבה יותר זמין עבורם.

חנויות תכשיטים רבות וכן מעצבי תכשיטים פרטיים, מציעים אפשרות לרכוש טבעות אירוסין זולות. כמובן שהכל יחסי, שכן יש מי שעבורם טבעות בסכומים נמוכים יכולים להיות גם גבוהים, אך הכוונה היא שהמחיר שלהן ינוע סביב 1000-2000 שקל, אולי קצת יותר, והיא תהיה בהחלט סבירה, הן במבנה והן בצורה שלה.

לפני שנציג דוגמאות למחירים של טבעות אירוסין זולות וניתן לכם דוגמאות למספר מקומות בהם אפשר לרכוש טבעות כאלה, חשוב להדגיש, ההבדל בין טבעות זולות לטבעות יקרות, יכול לבוא לידי ביטוי בעיצוב שלהן אך באופן טבעי ההבדל המשמעותי יהיה בחומר ממנו עשויה הטבעת, בין אם זה בכל מה שקשור לסוג וגודל היהלומים שיש על הטבעת (אם יש) וכן לסוג הזהב ממנו היא עשויה.

מחירים של טבעות אירוסין זולות ומקומות שאפשר לקנות אותן

אנחנו יכולים למצוא בחנויות תכשיטים קולקציות שונות של טבעות אירוסין במחירים משתנים, כולל מחירים לכאורה זולים. למשל, קולקציות של טבעות סוליטר, טבעות עם יהלום אחד בלבד, טבעות אירוסין קלאסיות עם עיצוב ישר וסימטרי בלי עומק בעיצוב, טבעות וינטאג' שמזכירות טבעות קלאסיות ישנות. אנחנו יכולים למצוא עם אבני חן במקום טבעות יהלום, דבר שמאוד מקובל בקולקציה של טבעות רטרו ווינטאג'. מדובר בתחליף אידיאלי עבור כל מי שמעוניין לרכוש טבעות במחיר זול, שכן אבני חן נחשבות פחות נדירות ולכן המחיר שלהן יותר נמוך.

מה שיכול לצמצם באופן משמעותי את המחיר של הטבעת זה המשקל, כאשר היהלום הוא מאוד קטן, קוטר היהלום, האיכות שלו, וכאמור אם בוחרים לשים אבן במקום יהלום

המחירים כפי שציינו אמורים להיות בין 1000 ל-2000, אך אפשר למצוא היום טבעות סוליטר  או טבעות יהלומים גם במחירים שמעל 2000 שקל ועדיים להישאר בגובה תקציב סביר, ומצד שני, טבעות אבני חן יכולות לעלות מאות שקלים בלבד. חשוב להדגיש, יש מקרים בהם ניתן להוריד את האבן ולשים במקום יהלום, במידה ומעוניינים בכך, בעתיד.

היכן ניתן למצוא טבעות אירוסין זולות? ובכן, כאמור, יש לא מעט חנויות ורשתות שמציעות תכשיטים מסוג זה, דוגמא רשת הבורסה לתכשיטים, דיימונד, דימור, לויס ועוד מגוון רחב של חנויות בפריסה ארצית.