תפריט סגור

טבעות אירוסין יוקרתיות

טבעת אירוסין יוקרתית

להציע נישואין בסטייל עם טבעת יוקרתית

לא פעם אנחנו יכולים לקרוא באינטרנט או בעיתונים, על גברים שהציעו לזוגתם להינשא להם, ולא הסתפקו רק בהצעה יפה ומרשימה, אלא גם העניקו לה טבעת אירוסין יקרה, כזו שקשה מאוד שלא להבחין בה.

אנחנו נוטים לחשוב שמדובר במשהו, שרק אנשים מפורסמים או אנשים בעלי יכולת כלכלית יכולים לעמוד בכך. זה לא מדויק. שכן אנחנו יכולים למצוא טבעות אירוסין יוקרתיות אשר כל אחד יכול לקנות אם הוא מוכן להשקיע סכום מכובד. בהנחה כמובן ויש לו את הסכום הזה.

במאמר זה אנחנו נבחן את הקטגוריה של טבעות אירוסין יוקרתיות, מה הן בדיוק כוללות, באילו מחירים מדובר והיכן ניתן לרכוש טבעות כאלה. לפני שאנחנו נצלול אל תוך העניין, חשוב להדגיש, שעצם העובדה שטבעת היא יקרה, אינה מלמד דבר על העיצוב ועל היופי שלה. לכן, אם אנחנו רוצים לקנות טבעת אירוסין יוקרתית מעוצבת ויפה, אנחנו לא יכולים להתייחס אך ורק למחיר שלה.

כיצד מודדים טבעת אירוסין יוקרתית

עלות טבעות אירוסין, באופן כללי, נמדדת על פי מאפיינים שונים. למשל על פי השאלה האם בטבעת יש יהלומים, מאיזה סוג ומה מספרם. כמו כן, עלות הטבעת נמדדת על פי הגודל שלה, סוג הזהב, הקראט שלו, וכן על פי מאפייני העיצוב.

ככל שלטבעת יש יותר יהלומים, בין אם מדובר במרכז או בצדדים, הרי שהיא הרבה יותר יקרה, כך גם ככל שיש לטבעת יותר קראט בזהב, אז היא הרבה יותר יקרה מאשר טבעות אחרות שיש בהן פחות. מבחינת הסגנון, הרי שיהלומים צבעוניים, נחשבים יקרים יותר מיהלומים רגילים, שקופים, בגלל שהם נדירים יותר. לגבי העיצוב, באופן טבעי שמעוצבת על פי התאמה אישית תהיה יקרה יותר מאשר טבעת כללית שנמכרת מתוך קטלוג, בגלל אופי העבודה והייחודיות שלה. מה עוד שטבעות עם זהב לבן או אדום, נחשבות יוקרתיות יותר מאשר זהב צהוב, שדורש פחות עבודה. באופן כללי, כפי שמצופה, טבעות שדורשות יותר עבודה והחומרים יותר יקרים, הרי שהן יעלו יותר מטבעות אירוסין רגילות.

עלותן של טבעות אירוסין יוקרתיות יכול לנוע בקלות מסכומים של 3000 שקל ומעלה, סביר להניח שאם תרצו לקנות טבעת אירוסין יוקרתית תצטרכו להיפרד מסכומים שמתקרבים לסך של עשרת אלפים שקל בממוצע. אם אתם אנשים אמידים, סביר להניח שתשקיעו הרבה יותר.

אנחנו יכולים למצוא, בלא מעט חנויות, הן כאלה שמשתייכות לרשתות והן כאלה שעובדות באופן עצמאי, טבעות אירוסין יוקרתיות. כך למשל, אנחנו יכולים למצוא טבעות שמחירן עולה על 3,000 שקל ומגיעות גם לסכומים של למעלה מעשרות אלפים שקל, בחנויות כגון דימונד, הבורסה לתכשיטים, רוגל, סוליטרס ועוד.

לפני שבוחרים היכן לקנות טבעות יוקרתיות, רצוי לעשות סקר שוק ולבחון קטלוגים, על מנת לקבל החלטה מושכלת ונכונה.