תפריט סגור

טבעות אירוסין – כל האפשרויות 2019

היום כאשר גבר מחפש לקנות טבעת אירוסין לפני שהוא מציע לאהובתו להינשא לו, הרי שעומדות לרשותו לא מעט אפשרויות. הן לגבי מקומות בהם הוא יכול לחפש והן לגבי טבעות מתוכן הוא יכול לבחור מה לקנות.

בדרך כלל כשגבר מחפש טבעות אירוסין, הוא עושה זאת אחרי שהוא מבצע מחקר מסוים, סקר שוק שיאפשר לו לדעת אילו סוגים קיימים, כמה הם עולים ואיפה הוא יכול למצוא אותם. כמו כן, הוא מבקש להיעזר בחבר, חברה, בני משפחה, אנשים קרובים לו או לאהובתו, על מנת שיעזרו לו לבחור. בוודאי אם אין לו מושג בתחום, ויתרה מזו, אם הוא לא בטוח מה יכול להתאים לה.

במאמר זה אנחנו נסקור את האפשרויות השונות שעומדות בפני גברים שמעוניינים לרכוש טבעת אירוסין בשנת 2019. אנחנו נסקור אותן, הן לגבי המקומות בהם אפשר למצוא טבעות, והן לגבי סוגי הטבעות עצמן. לפני כן, אנחנו נציג סקירה קצרה של נקודות, כיצד נכון לקנות טבעת אירוסין, על מנת לעשות את הבחירה הנכונה.

נקודות שיעזרו לכם בתהליך הבחירה

ראשית, כמו שציינו, מוטב לא ללכת לבד ולא לקבל את החלטה מבלי להיעזר בגורם שמבין בכך. ההסבר לכך הוא פשוט, גם אם אתם מכירים הכי טוב את בת הזוג שלכם, עדיין יהיה נכון לשמוע דעה נוספת. כך תוכלו לקבל החלטה הרבה יותר מושכלת, כך תוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים נכון. הן לגבי העיצוב, הסגנון, הגודל וגם המחיר.

שנית, מוטב כאמור לעשות סקר שוק, הן לגבי הסגנונות והן לגבי המחירים. כשאתם עושים את הסקר, תבחנו המלצות וחוות דעת על המקומות, הן בהיבט של השירות והאמינות והן בהיבט של איכות הטבעות והעיצוב. חלק מתהליך זה גם להסתכל על תמונות שקשורות לטבעות אירוסין, בשביל לקבל רושם כיצד הן נראות.

שלישית, רצוי להכיר מעט את התחום. באופן טבעי, עליכם להבחין בין טבעות עם יהלומים לטבעות בלי יהלומים, כמו כן, חשוב להבין מה ההבדל בין טבעות זהב לבן לטבעות זהב צהוב או אדום, מה זה אומר טבעות עם יהלומים 18 קראט או 24 קראט, מה ההבדל בין טבעות מעוצבות על פי הזמנה אישית לבין טבעות כלליות ועוד.

ארבע, כשאתם רוכשים טבעת אירוסין, תוודאו שאתם מקבלים עליה אחריות ושיש אפשרות לבצע שינויים בטבעת מבלי לגרום לה נזק. כך תוכלו להצר ולהרחיב את הטבעת.

חמש, נכון שרכישת טבעת אירוסין היא דבר מיוחד וחשוב, אך חשוב לזכור, בהמשך יש צורך לקנות גם טבעת נישואין ולכן יש לחשב בצורה נכונה את גובה התקציב שעומד לרשותכם על מנת שתעשו את הבחירה הנכונה מבחינה כספית.

מה הן האפשרויות שעומדות לרשותכם?

כשאנחנו מסתכלים על האפשרויות לרכישת טבעות אירוסין בשנת 2019, אז בעקרון יש 2-3 אופציות למקומות בהם אנחנו יכולים לרכוש את הטבעת.

אנחנו יכולים לפנות אל חנויות תכשיטים, בין אם מדובר על רשתות ובין אם מדובר על חנויות תכשיטים עצמאיות שמציעות קטלוגים משלהן. וכן אנחנו יכולים לפנות באופן ישיר אל מעצבים ומעצבות שמעצבים ומשווקים טבעות על פי העיצובים שלהם. אצלם גם נוכל להזמין טבעות מיוחדות על פי הזמנה אישית.

חשוב להדגיש, להבדיל מתחומים אחרים, אנחנו יכולים להיעזר באינטרנט בשביל למצוא טבעות ולראות קטלוגים, אך את הרכישה עצמה רצוי לעשות פנים אל פנים ולא דרך אתר אינטרנט. גם בשביל שנוכל לראות את הטבעת היטב, להרגיש אותה וגם בשביל לדעת מי עומד מאחורי הייצור והשיווק שלה.

מבחינת סוגי טבעות, אז אנחנו יכולים למצוא מגוון של אפשרויות. בין אם מדובר בטבעות אירוסין זולות, טבעות אירוסין יקרות, טבעות עם יהלומים במרכז או בצדדים, טבעות מסולסלות או ישרות. אנחנו יכולים למצוא מגוון טבעות עם זהב צהוב, זהב לבן, זהב אדום. כמובן שאנחנו יכולים לבחור בין טבעות עם יהלומים קטנים או גדולים, יהלומים עגולים, אוביאלי, מרקיז, טיפה, כרית ועוד שורה ארוכה של יהלומים מסוגים שונים. צריך להדגיש, שטבעות אירוסין כוללות יהלומים מטופלים, קרי יהלומים אמיתיים שעברו שדרוג, ניקוי, במטרה להסיר מהם פגמים שונים וכך הם הרבה יותר מבריקים.

לסיכום, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של אפשרויות של סגנונות ועיצובים, מתוכם נוכל לבחור את הטבעת שנראית לו הכי מתאימה.