תפריט סגור

טבעות אירוסין מעוצבות

אחרי שהחלטנו להציע נישואין לזוגתנו, הדבר הראשון שעלינו לעשות זה לחפש טבעת אירוסין. כאן עומדות לרשותנו כמה אופציות. אנחנו יכולים לקנות טבעת סטנדרטית, רגילה, טבעת שאין בה שום ייחוד, ואנחנו יכולים לחפש טבעת אירוסין מעוצבת ומרשימה, כזו שאהובתנו תשמח לענוד, תהיה גאה בה ויתרה מזו, תציג אותה בפני כל חבריה ובני משפחתה בגאווה.

אם אנחנו מחפשים טבעות אירוסין מעוצבות הרי שעומדות לרשותנו מספר אופציות, הן בכל מה שקשור לקטלוג הטבעות, והן בכל מה שקשור למקומות בהם אנחנו יכולים לרכוש אותן. תחילה עלינו להחליט מה אנחנו מחפשים, איזו טבעת אירוסין מעוצבת מספיק יפה ומרשים בשביל שנרצה להעניק אותה לזוגתנו והיא תהנה ממנה.

חשוב להדגיש, עיצוב זה עניין סובייקטיבי, כל אחד רואה אותו אחרת. אך מאחר ואנחנו מספקים את הטבעת למישהי שאנחנו אוהבים וחשוב לנו שהיא תאהב אותה, אז מן הסתם אנחנו צריכים לחשוב, מה היא אוהבת, מה יעשה לה טוב. לשם כך אנחנו צריכים לדעת מה הטעם שלה, איזה סגנון מתאים לה.

על טבעות אירוסין מעוצבות ומקומות בהם אפשר לרכוש אותן

אנחנו יכולים למצוא כאמור סגנונות שונים של טבעות אירוסין מעוצבות. החל מסגנונות פשוטים, שמתבטאים במבנה או בצבע, וכלה בטבעות אירוסין שהעיצוב המיוחד שלהן בא לידי בכך שיש עליהן יהלומים, יש עליהן אבנים, בין אם במרכז הטבעת ובין אם בצדדים.

הסגנונות השונים של טבעות מעוצבות, בא לידי ביטוי כמובן גם בשאלה מי המעצב והאם מדובר בעיצוב אישי או רגיל. כלומר, יש מעצבים שמספקים קטלוגים של טבעות מעוצבות מקוריות, טבעות שהם מוכרים סוג אחד שלהן ולא יותר, שלא נדבר על טבעות על פי הזמנה אישית. לעומת זאת, יש חנויות שמוכרות קטלוגים של טבעות אירוסין קבועות, כך שניתן למצוא דגמים דומים שלהן.

העיצובים השונים מכילים סוגי חומרים מגוונים, בין אם טבעת אירוסין זהב לבן, זהב צהוב, כסף וחומרים אחרים, מן הסתם גם כל עיצוב בנוי אחרת וצריך להיות מותאם למבנה האצבע של האישה.