טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

איך לבחור טבעת אירוסין לבת זוגתך?

איך לבחור טבעת אירוסין לבת זוגתך?

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

אתם כבר הרבה זמן בזוגיות ביחד, גרים ביחד, מנהלים משק בית משותף, ולאחרונה התחלת להרגיש משהו שונה: משהו חזק יותר, יציב יותר ואתה מבין שהגיע הזמן להציע לבת זוגך נישואין.

 
קודם כל אתה נבהל קצת מהמחשבה הזאת- בכל זאת זה לנצח! אבל לאט לאט המחשבה שוקעת וממלאת אותך באהבה.
 
אתה מספר לחבר הכי טוב שלך שאתה מתכנן להציע נישואין, והוא ישר שואל: אז קנית כבר טבעת אירוסין ? אתה עונה בהיסוס שעדיין לא, ועולה בך השאלה: איך בוחרים טבעות אירוסין ?
 
אנחנו פה בשבילך !
 
ראשית כל, עליך לגשש באופן חשאי על מנת לדעת את קוטר האצבע של אשתך לעתיד, אם יש לה טבעות אחרות, נסה למדוד את קוטרן, או לאמוד את מידת האצבע לפי מראה, עדיף לדייק במידת הטבעת על מנת שלא יהיה צורך בתיקון לאחר מכן, אך זכור שעדיף שהטבעת תהיה מעט יותר רופפת מאשר קטנה ולא תעלה על אצבעה.
 
שנית, עליך לחשוב מה הטעם של בת זוגתך: האם היא אוהבת תכשיטים נוצצים ובולטים? או שהיא אוהבת בדרך כלל תכשיטים עדינים? שים לב אם יש לה העדפה לזהב או לזהב לבן, ואם היא אוהבת אבנים משובצות. במידה ואשתך לעתיד נוהגת לענוד תכשיטים ובפרט טבעות יש לך וודאי את כל המידע שאתה צריך. במידה ואתה לא בטוח, חפש עבור טבעות אירוסין יחסית פשוטות ונקיות.
 
טיפ נוסף אשר יעשה את התהליך הצעת הנישואין מעניין יותר הוא הוא להציע לה נישואין דווקא ביום ההולדת שלה. זאת לאחר שקנית לה בלונים עם כיתובים של מזל טוב - התנישאי לי? דבר שעלול לגור מצידה פידבקים כפולים כפליים.
 
כיום יש מבחר טבעות אירוסין מגוון החל מטבעות עדינות עם אבנים קטנות המשובצות בבסיס הטבעת ועד טבעות יהלומים בעלות יהלום מרכזי גדול ונוצץ, אחרי שאספת את כל הפרטים הבסיסיים בנוגע לטבעות אירוסין, אתה מוזמן להגיע ולהתרשם ממבחר הטבעות אירוסין בקולקציה שלנו ומסגנון העיצוב הייחודי ובמידה ועדיין לא מצאת, נעצב לך טבעת אירוסין ייחודית לפי טעמך בהתאמה אישית וליווי התהליך מתחילתו ועד הצעת הנישואין המרשימה.
עוד משפט לפני סיכום: המאמר אמנם מדבר על זוגיות והצעת נישואין בין גבר ואישה, אך אם את קוראת זאת ומרגישה איך נאמר "קצת" תסכול כיוון שהיית רוצה שיתייחסו לבת זוגתך (ואת נקבה) בדיוק כמו שהיא גבר ישנם מספר אתרים גדולים של הכרויות לסביות בדיוק בשביל סיבה זאת, לכן אך תהססי לבקר שם ולמצוא את אהבתך (במידה ועדיין לא נמצאת לצידך).
 
לסיכום:
 
יש לזכור שכדאי מאוד לקנות את הטבעת אירוסין מיהלומן או לוטש יהלומים ( כמונו ) ולא מחנות תכשיטים רגילה על מנת לחסוך את עלויות התיווך ובכך להשיג טבעת יוקרתית יותר בתקציב הרצוי.
 
עוד טיפ שיכול לעזור לך הוא לנסות להוציא מהקוסמטיקאית של בת זוגתך את טעמה של זוגתך, הרי זה ידוע שלמכון הקוסמטיקה היא הולכת הרבה ובטוח הן מצחקקות שם שעות, אז קוסמטיקאית לא תדע את טעמה האישי בתכשיטים של בת זוגתך?
 
 
 
אתה מרחק קליק אחד מטבעת האירוסין שלך... ( צור קשר )
 

 

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )