טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

הצעות נישואים מקוריות חלק ב'

הצעות נישואים מקוריות חלק ב'

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

 11. לבשל בבית - זה הזמן להפגין את כישורי הבישול החבויים שלך (או להתקשר לאמא ולקחת את המתכונים הכי שווים שלה). להשתלט על המטבח ולהפתיע אותה בארוחה בלתי נשכחת: ארוחת בוקר למיטה, ארוחת צהריים מעולה, או ארוחת ערב אחרי יום עבודה. העיקר זה הקינוח, שילווה אתכם לנצח. רעיון חמוד: להחביא את הטבעת בתוך ביצת קינדר. "ביומולדת שלי הוא שלח אותי מהבית והכין לי ארוחה ביתית, כמו שאני אוהבת", מספרת גלית. "בסוף הארוחה הוא אמר לי: 'ועכשיו ההפתעה, תעצמי עיניים'. כשפתחתי את עיניי ראיתי על השולחן קופסה גדולה של עוגה. פתחתי אותה ומצאתי עוגת מוס שוקולד שלוש שכבות, שעליה כתוב 'התנשאי לי?'. תוך כדי הוא כבר כרע ברך והוציא את טבעת האירוסין".

 

לרשימת הקטלוג של טבעות האירוסין לחצו כאן >>>

 

12. כתובת אש ואבנים - זה לא פשוט, ומצריך השקעה רצינית: ליצור כתובת מאבנים או כתובת אש על הר גבוה או מצוק, ולדאוג שהיא תעבור שם, רצוי יחד איתך. גל, שקיבלה כך את הצעת הנישואים במהלך טיול, מספרת: "הוא הראה לי נוף בצד אחד של הצוק, ואמרתי 'איזה יופי', ואז הלכנו לצד השני של הצוק, והוא אומר לי: 'את רואה - זה השביל שבו נרד אחר כך למטה'. ואני חושבת כמה השביל נחמד אבל נראה צר משהו, ומפחיד... ואז העיניים שלי קולטת שמישהו כתוב למטה על השביל... ובראש עובר לי: 'אה, מישהו הציע פה נישואים לחברה שלו... היי, זה השם שלי!'" 

 

 

13. באתר אינטרנט - אפשר לשים מודעה באתר, הודעה בפורום שהיא מרבה לגלוש בו, או להעלות לאינטרנט סרטון עם ההצעה. טליה: "כשביקשתי ממנו לבדוק את התגובות לקליפ באתר, הופתע אורן לגלות את הכותרת החדשה – 'הצעת נישואים בשידור חי'. הייתי לידו, והוא הסתובב אליי ושאל 'מה זה?' צפינו בהצעה, ואחרי שסיכמנו שאני מטורפת, הוא ענה: 'ברור שכן'".

 

14. בקולנוע - עם קצת שיתוף פעולה של בית הקולנוע האהוב עליכם, תוכלו להעלות את הצעת הנישואים שלכם כשקופית או כסרט. מאיה, שהפיקה הצעת נישואים פרטית בסינמטק לבן זוגה וגם זכתה בזכותה בתחרות הצעת הנישואים של "מתחתנים ברשת", מספרת: "נכנסנו לאולם, שהיה ריק מאנשים, ועומר הגיב בפליאה: 'מה, הסרט עד כדי כך גרוע?'. הרגעתי אותו שזה כנראה סרט מיוחד שלא הרבה אנשים שמעו עליו, אבל אני יודעת שהוא מעולה. השתרר חושך באולם. אני נכנסתי למין התקפת צחוק של התרגשות, ועומר לא הבין מה עבר עליי. פתאום הופעתי על המסך, והוא היה בהלם ממשי. הסרטון עצמו נסב על אהבתו של עומר למקצוע המתמטיקה, וניסה להסביר את מהות האושר באמצעות נוסחאות וגרפים. בסוף הסרטון היתה הצעת נישואים שנכתבה בגיר על הלוח בכיתה".

 

 

15. במסיבת תחפושות - בפורים הקרוב הצע לבת זוגך להתחפש לחתן וכלה, כהכנה לדבר האמיתי. אצל יניב ועדי זה קרה במהלך חופשה במלון. יניב: "לאחר בילוי משותף חזרנו לבית המלון, ובלובי המלון הסתובב בחור שהלביש את האורחים בתחפושות שונות ומשונות. בהתאם לסיכום המוקדם שלי איתו, עדי קיבלה תחפושת של כלה. חזרתי לחדר, כביכול כדי להביא מצלמה, וחזרתי עם טבעת ועם הצעת נישואים".

 

16. בעיתון - הזמן מודעה בעיתון שאתם נוהגים לקרוא, אם זה העיתון היומי או המגזין החביב עליה. רותם, מנוי על מגזין אופנועים, שלח למערכת תמונה של אהובתו בצירוף הטקסט: "ליאת, נשמת אפי. התנשאי לי?" ומערכת העיתון החליטה למקם את הצעת הנישואים על השער.

 

17. שלט חוצות - אם בני זוגכם נוסעים באוטובוס קבוע, תוכלו לשכור ליום אחד שלט על האוטובוס, שלט בתחנת האוטובוס, או שלט חוצות בדרכם או שנשקף מחלון ביתכם. דניאל, שזכה להצעה כזאת, מספר: "יום אחד, כשחזרתי מהעבודה, עמדתי בפקקים והסתכלתי על מסך הווידאו ליד מוזיאון רמת אביב. פתאום ראיתי בין הפרסומות: 'ממי, אולי נתחתן? מיכל'. חשבתי שאני חולם. נסעתי הביתה מהר, הכנתי ארוחת ערב, וכשמיכל הגיעה הביתה אמרתי לה: I do".

18. בווידאומט - כמו בלוח מודעות, ניתן לתלות את הצעת הנישואים כשם של סרט בווידאומט. אבי, בזכות קשריו עם מנהלת מחלקת ברשת וידאומטים, הצליח לעשות זאת. הוא לקח את בחירת לבו קרן לסבב וידאומטים בתל אביב, כשמכולם ניבטה אליה הצעת הנישואים שלו: "קרן מתוקה שלי, התהיי לי לאשה?"

19. עם מצנח רחיפה - בטיול רומנטי על שפת הים, בשדה פרחים או בכל מקום פתוח שתבחרו, מגיח מהשמיים מצנח רחיפה ממונע שעליו כתוב בענק "התנשאי לי?" המצנח מתקרב אליכם ומפזר מלמעלה ים של פרחים, ולבסוף משגר מצנח קטן הנושא קופסה ובתוכה טבעת נישואים.

20. בטיסה - בדרך לחופשה רומנטית בחו"ל, שתהפוך עד מהרה לפורומו לירח הדבש שלכם, בקש מהטייס שיכריז ברמקול על כוונותיך, ואז תכרע ברך. חגית: "בדרך חזרה במטוס, הוא נכנס לתא הטייס (לי אמר שהוא הולך לשירותים), ופתאום שמעתי אותו ברמקול מציע לי נישואים לפני כל הנוסעים".

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )