טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

הצעות נישואין מקוריות

הצעות נישואין מקוריות

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

כשמחפשים דרכים להציע נישואין ההפתעה היא האלמנט הכי חשוב, וכמובן טבעת אירוסין. תמיד יש את ההצעות נישואין הבנאליות שתמיד עושות את העבודה, במסעדה, בבית, בחופשה וכדומה. אבל אספנו עבורכם כמה דרכים מקוריות להציע נישואין. רק תדאגו לרכוש קודם לכן טבעת אירוסין.

טיול בלונה פארק עם טבעת אירוסין בהפתעה
טיול בלונה פארק הוא משהו דיי שיגרתי שניתן לעשות עם בת הזוג, אבל אפשרי להפתיע אותה תוך כדי נסיעה על רכבת הרים לדוגמא, תוך כדי הצעקות בנסיעה לצעוק לה "האם תינשאי לי".. לא ברור איך היא תגיב תוך כדי הנסיעה ברכבת הרים אך לאחר שתרדו מהמתקן תכרע ברך ותוציא את טבעת האירוסין.
 

ספר
ניתן לרכוש ספר מיוחד שהוא למעשה קופסא, אפשר למצוא את זה בכל החניות של מתנות לגבר, בתוך הספר להחביא את טבעת האירוסין ולעטוף את הספר בעטיפת מתנה של חנות ספרים מוכרת (גם לא בעיה ניגשים לחנות ספרים ומבקשים עטיפת מתנה). שמים לבת הזוג את המתנה (הספר) על הכרית בצד שלה במיטה. ומחכים לרגע בו היא תיפתח את המתנה.
 

קפה וטבעת אירוסין
רוכשים כוס מיוחדת שבתחתית הכוס (בחלקה הפנימי), מופיע כיתוב "תתחתני איתי". שבת בבוקר אתה שולף את הכוס המיוחדת ומכין לה את הקפה הכי טעים (כדי שתסיים את כולו ואז יתגלה הכיתוב. ברגע שתשים לב להבעת הפנים המתעניינת שלה (בכיתוב שבתוך הכוס), אתה כבר קורע על הברך בעודך מחזיק טבעת אירוסין.
 

ציפיות לכריות
ניתן להדפיס על צפיות לכריות "האם תנשאי לי" באחת ובשנייה "?" ולחכות לרגע בו היא תיכנס לחדר השינה. ואז להוציא טבעת אירוסין
 

דולפין מציע נישואין
חופשה באילת ואתם מחליטים לשחות עם דולפינים (אטרקציה רומנטית בפני עצמה). לפני כן אתה מדבר עם אחד העובדים שאתה רוצה שבזמן שאתם במים, הדולפין ייגש אליכם עם מצוף שעליו רשום "האם תינשאי לי".
 

מכונת תמונות פספורט
לפני שהיו פלאפונים והתחיל מה שנקרא היום ה"סלפי", היו ועדיין קיימות מכונות צילום (מה שהיה נקרא עמדת פוטו רצח). מכונות אלו עדיין קיימות בכל מרכז מסחרי קניונים וכדומה. תוך כדי סיבוב שיגרתי בקניון תציע לה להצטלם במכונה, ובזמן הצילום את מוציא טבעת אירוסין ומציע לה נישואין, כך גם הפתעת בדרך מקורית וגם תיעדת את הרגע.
 

ביצת קינדר הפתעה
אם תצליחו להשיג את ביצת ההפתעה המקורית של קינדר, פיתחו את העטיפה בעדינות, שברו את הביצה לשנים בצורה מדויקת פתחו את קופסת ההפתעה והכניסו לשם את הטבעת, סגרו את הקופסה, השתמשו בשוקולד חלב מומס (2 קוביות במיקרוגל), והדביקו בעזרת השוקולד המומס בעדינות את ביצת השוקולד, והניחו אותה במקפיא ל- 2 דקות. לסיום לעטוף את הביצה עם העטיפה המקורית. לחכות רגע הנכון ואז לתת לה את הביצה הפתעה.

מתלבט בין כל סוגי הטבעות השונות? לחץ כאן לצפייה בקטלוג.
 

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )