טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

טבעות אירוסין זולות – זו לא רק סיסמא

טבעות אירוסין זולות – זו לא רק סיסמא

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

כולם מודעים לכך שרכישת טבעת אירוסין היא לא רכישה זולה אפילו אם היא עשויה  מאבני חן מונסטון. ולמען האמת היא יכולה להגיע לסכומים של מאות ואלפי שקלים (הכל תלוי כמובן בסוג הטבעת שבוחרים). מדובר על סכומים גבוהים שלא כל אדם יכול להרשות לעצמו אך עם זאת, מכיוון שקיים מבחר כה גדול של טבעות אירוסין ניתן למצוא גם היצע נרחב מאוד של מחירים אטרקטיביים בנוסף לשיטות קנייה ייחודיות ( קנייה ישירות מהיצרן ) אשר חוסכות לצרכן אלפי שקלים.

 

טבעות אירוסין זולות – יש חיה כזאת!

 

לפני הכול חשוב להבהיר: טבעות אירוסין ניתן למצוא בכל מחיר אפילו במחירים של כמה מאות שקלים בודדים אך כמובן שמראה ואיכות הטבעת יהיה תואם לכך. מחיר סביר של טבעת אירוסין איכותית יחל מ- 2000 ₪ עד 3000 ₪, מדובר על מחיר שנחשב כלל וכלל לא גבוה עבור טבעת אירוסין יפה ואיכותית.

אם הצרכן רוצה לרכוש טבעת אירוסין במחיר שנע בין 2000 ₪-3000 ₪ והוא מעוניין בטבעת זהב רצוי שילך דווקא על זהב שהינו 14 קארט וזה מכיוון שמדובר על זהב איכותי והוא אכן יצליח לשמש בכבוד רב את המשתמשת לזמן ארוך מאוד. חשוב מאוד לקחת בחשבון שמכיוון שמדובר על טבעת בסכום שנחשב יחסית נמוך (ניתן למצוא טבעות במחירים גבוהים מאוד ולכן סכום של 3000-2000 נחשב נמוך) עיצוב הטבעת יהיה מאוד מינימליסטי ופשוט ויהיה מדובר על טבעת ללא עיטורים מיוחדים.

אם יהיה מדובר על טבעת שמתקרבת יותר לאזור ה-3000 ₪ ומעלה יהיה אפשר כבר לשדרג את הטבעת, את העיצוב וכן גם את משקל היהלום ( קראט ). אפשרות נוספת היא לא להשקיע בעיצוב הטבעת אלא דווקא להשקיע ביהלום שלה או ביהלומי צד. כפי שציינו קודם לכן, מכיוון שמדובר במחיר שנחשב יחסית נמוך למחירי טבעות אירוסין בשוק מומלץ לבחור צורת יהלום זולה, כמו למשל: צורת יהלום עגול.

 

השוואות מחירים

 

חשוב לקחת בחשבון שמכיוון שמדובר בשוק כה נרחב ומלא בכל כך הרבה סוגי טבעות אירוסין, חנויות טבעות ויצרנים, הרי שהמחירים יהיו נוחים ואטרקטיביים מאוד אך על מנת להגיע למחיר האטרקטיבי ביותר מבחינת הלקוח עליו לבצע "השוואת מחירים" בין מספר טבעות שמצאו חן בעיניו ממספר מקומות ולאחר מכן לבחור את הטבעת היפה ביותר (שלדעתו בת הזוג תאהב ותתחבר) ובמחיר אטרקטיבי.

 

מומלץ לרכוש טבעות אירוסין בסמל תכשיטים

 

קנייה מחנות המפעל של סמל תכשיטים מקנה לך אפשרות ייחודית לחסוך באופן מיידי את עמלות התיווך שבין היצרן לחנות תכשיטים הרגילה, ולרכוש מוצר איכותי יותר במחיר נמוך יחסית ישירות מהיצרן.

 

מעוניין ללמוד עוד על שיטת הקנייה הייחודית שלנו? לחץ פה.

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )