טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

טבעות אירוסין מיוחדות עם יהלום פנסי

טבעות אירוסין מיוחדות עם יהלום פנסי

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

ההחלטה להתחיל בחיים משותפים ולמסד את הקשר מביאה עמה אתגרים, ריגושים ואחריות רבה. אחד מהאתגרים כאשר אנו מגיעים להחלטה לבוא בברית הנישואין עם בת הזוג שלנו היא בחירת טבעת אירוסין שתגרום לבת הזוג במעמד הצעת הנישואין להגיד כן ולדמוע מרוב התרגשות.

הדרך לחופה מלאה בהחלטות שהראשונה שבהן היא ההחלטה איזו טבעת אירוסין לבחור?

בבחירת טבעת אירוסין ישנם כמה פרמטרים שיש לקחת בחשבון: תקציב שיש ברשותכם, טעמה של בת הזוג, והכי חשוב איכות היהלומים. העצה הראשונה שלנו היא לקבל עזרה ממישהו שמבין: אימא, חברה טובה, כל מי שמבין קצת יותר ממכם בתכשיטים.

תקציב- אם התקציב שלכם מוגבל עדיף לבחור בטבעת עם פחות יהלומים אבל באיכות גבוהה, לפני שאתם מגיעים לחנות עדיף לפשפש בתיבת התכשיטים של בת הזוג גם כדי לקבל אינדיקציה לגבי סוגי התכשיטים שהיא מעדיפה, אך חשוב מכך כדי לדעת את מידת הטבעת שלה.

בחירת הטבעת- יהלום פנסי הוא אחד הדוגמאות שגם טבעות אירוסין מביאות עמן ייחודיות ושונות בין כל עיצוב לעיצוב.

יהלום פנסי מגיע בשלל גוונים: ורוד, כחול, אדום, אפור, צהוב ויולט, קמיליון ועוד. מדובר ביהלומים מרהיבים ביופיים, כשאר אתם רוצים טבעת אירוסין מיוחדת ובעלת צבע מקורי טבעות אירוסין בעלות יהלום פנסי יעשו את העבודה. בדובר על טבעת יהלום איכותית עם אמירה של יוקרה ויחודיות. יהלומי פנסי הם יהלומים צבעוניים שמהווים חלק קטן מתוך היהלומים המוכרים לנו, הם קיימים במכרות של יהלומים רגילים, והתהליך של היווצרותם זהה לתהליך של יהלום חסר צבע (לבן), הצבע המאוד ייחודי של יהלומי פנסי מתקבל מאלמנטים שונים וזרים שחודרים לאטומים של הפחמן בזמן ההיווצרות של היהלום, נמשל: חנקן - המעניק גוון צהוב, בורון - שמעניק גוון כחול וכדומה. הלחץ שמופעל על המבנה של היהלום בזמן ההיווצרות יוצר את הצבע הוורוד ואילו קרינה רדיואקטיבית שנאגרת מתחת לאדמה מילוני שנים  גורמת לצבע הירוק של היהלום.

חלק גדול נוסף המשפיע על גווני היהלום מסוג פנסי הוא צורת הליטוש שלו, אשר יכולה להעמיק ולמקסם את צבעו. ליטוש כזה נעשה רק על ידי מומחים בתחום בעלי ניסיון עשיר וכמובן וותק.

מומחים בתחום היהלומים ניתן למצוא במתחם הבורסה אשר מחזיקים בתעודת חברי איגוד היהלומנים, חברה נוספת אשר מתמחה בתחום היהלומים ועיצוב טבעות אירוסין מיוחדות הינה ג'ולמי שם תוכלו להתרשם ממגוון רחב של תכשיטים החל מ-עגילי יהלומים, צמידי יהלומים, שרשראות, טבעת אירוסין זהב לבן וצהוב ועוד.

 

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )