טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

טבעת אירוסין וינטאג' או טוויסט מה כדאי

טבעת אירוסין וינטאג' או טוויסט מה כדאי

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

אנחנו איתך. זה לגמרי קל ללכת לאיבוד בתוך עולם התכשיטנות בכלל ובפרט כאשר מדובר על סגנונות של טבעות אירוסין. יש כל כך הרבה וכולם כה נוצצים ויפים, אז כיצד בוחרים? כיום אנו נתמקד בשני סגנונות מאוד פופולאריים שסביר מאוד להניח שבת זוגתך תאהב ותשמח לקבל כל אחת מהן.
במידה וסגנונות אלו פחות מדברים אלייך, ניתן להיכנס למאמר הבא ולבדוק איך לבחור טבעת אירוסין לבת זוגתך.מהי טבעת אירוסין וינטאג'אחת הטבעות הכי וותיקות וניתן לומר, ללא שום צל של ספק, שגם הכי יפות בתחום התכשיטנות היא טבעת מסוג וינטאג'. מדוע היא נחשבת למיוחדת? הסיבות לכך פשוטות והן: היא הטבעת היחידה שמסוגלת לשלב שני סגנונות אהובים האחד – סגנון קלאסי עכשווי, מתאים לצו האופנה של ימינו אנו אך עם זאת ניתן לראות בה נגיעות של עיצוב עתיק יותר, שבלתי ניתן למצוא בעולם התכשיטים כיום.

מדובר על טבעות נקיות, העיצוב בדרך כלל אינו רב והוא מאפשר בחירה של יהלום או לחילופין אבן חן. לא נהוג לראות שילוב של השניים באותה הטבעת ולמעשה – אין כל צורך, מעבר לעובדה שהדבר ייקר את הטבעת, הדבר יפגום ביופייה. הנוכחות שלה מורגשת ובדיוק כפי שהיא תתאים באותו היום שהיא תירכש, היא תהיה מעניינת ואהודה גם בעוד מספר שנים שבת זוגתך תחליט לענוד אותה.מהי טבעת אירוסין טוויסטטבעת אירוסין טוויסט, בניגוד לסגנון עליו דיברנו מקודם – וינטאג', מושך אותנו חזרה אל שנות האלפיים ועושה זאת במלוא תפארתו. היופי של העיצוב של הטבעת הזו הוא המראה, לכאורה, הקלאסי, פשוט בעל מראה דומה לטבעות הסוליטר – עיצוב נקי עם יהלום במרכזה של הטבעת אך הדבר משתנה ומקבל – טוויסט, כאשר את הטבעת עוטרים עוד מספר רב של יהלומים קטנים שמשדרגים את יופייה של הטבעת והופכים אותה לאטרקטיבית, עוצרת נשימה ויש לציין שמעט יותר יקרה מאשר טבעת הוינטאג'. מאמר העוסק בבחירה נכונה, בקישור הבא: איך לא לטעות בקניית טבעת אירוסין.

לצפייה בקטלוג טבעות אירוסין, ניתן להיכנס כעת אל הקישור המצורף ולהתרשם: קטלוג מוצרים.

 

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )