טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

טבעת אירוסין מזהב לבן

טבעת אירוסין מזהב לבן

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

בחירת טבעת אירוסין מזהב לבן – הבחירה הטבעית

 

אין זה סוד שכיום ניתן למצוא אינסוף סוגים של טבעות אירוסין החל מעיצובים (עכשוויים או קלאסיים), ההחלטה בנוגע האם לקחת אבן חן או יהלום, ועד סוג הטבעת עצמה (זהב לבן, זהב וורוד, זהב צהוב וכן הלאה). אז אמנם מדובר בהחלטה לא פשוטה אך עם המידע ההכנה הנכונה ניתן לבצע את ההחלטה הנכונה והטובה ביותר.

 

זהב לבן – יופי מוחלט

 

אחת השאלות הרלוונטיות שעולות לכל בתור שמחפש לבת זוגתו טבעת אירוסין או טבעות נישואין היא השאלה איזה זהב לקחת? ובכן, ראשית כל חשוב לדעת שזהב הוא בעצם מתכת מאוד יפה ובעלת אצולה מסוימת וזה אפילו לא משנה באיזה צבע היא מגיעה. בשנים האחרונות הזהב הנבחר ביותר לטבעת אירוסין רבות הוא הזהב הלבן.

כמעט בכל חנויות התכשיטים אשר מכבדות את עצמן (ואין זה משנה כל כך אם מדובר על חנות תכשיטים פופולארית ונחשבת או על חנות שעובדת רק מספר חודשים) ניתן למצוא כשלושה סוגים של זהב: זהב צהוב (הזהב הצהוב הוא בעל גוון של שמש), הזהב הוורדרד שיש לו גוון של נחושות ואילו האחרון הוא כמובן הזהב הלבן.

מכיוון שכיום ניתן למצוא אינסוף אלטרנטיבות של טבעות אירוסין בכלל וטבעות אירוסין מזהב לבן בפרט ניתן ליהנות ממגוון נרחב של אפשרויות. אפשרויות אלו יכולות לעיתים לבלבל אך עם זאת, במידה והבעל לעתיד יודע מה בת זוגתו אוהבת, הרי שיהיה לו קל לפלס את דרכו בין הסוגים השונים ופשוט לבחור את הטבעת שנראית לו הכי (על פי ההנחיות כמובן של מה שבת זוגתו אוהבת יותר או פחות).

 

מחיר טבעות אירוסין זהב לבן

 

כפי שכולם יודעים מחיר של טבעת אירוסין הוא מחיר גבוה אך רבים טוענים שמכיוון שמדובר בהוצאה חד פעמית (בתקווה) עדיף כבר להשקיע עד הסוף ולרכוש טבעת יוצאת דופן. אז מהו בעצם המחיר של טבעות אירוסין מזהב בצבע לבן? זהב לבן נחשב כיקר יותר מזהב וורוד או צהוב ומדוע? ובכן, תהליך הייצור של הזהב הלבן הוא יותר יקר יחד עם זאת גם החומרים שנוספים לתהליך מעלים את מחירו. עם זאת, אנשים רבים לצד בעלי מקצוע וותיקים דווקא ממליצים ללכת על הזהב הלבן וזה בשל מה שהוא משדר – יוקרה וטוהר שקשה למצוא בצבעי הזהב האחרים.

 

בסמל תכשיטים ניתן לרכוש טבעות אירוסין בכל גווני הזהב, וקנייה ישירה מהבורסה ליהלומים מקנה ללקוח את היכולת לחסוך את פערי התיווך בין היצרן לחנויות התכשיטים הרגילות ובכך להשיג טבעת אירוסין בעלת ערך גבוה במחיר אקרטיבי ביותר.

 

צור איתנו קשר עוד היום ותהנה מקניית טבעות אירוסין במחיר ללא תחרות.

צור קשר עם אינטרקליק פרסום באינטרנט להמלצות נוספות של טבעות אירוסין.


שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )