טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

טבעת אירוסין על פי היהדות

טבעת אירוסין על פי היהדות

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>


רבים אינם יודעים זאת אך למעשה, אם נחפש היטב ונחזור אחורה בזמן נוכל לגלות שאין שום אזכור "לטבעות אירוסין". רגע, לפני שאתם חושבים לוותר לחלוטין על הטקס הסימבולי, בואו נסביר מעט מהי הכוונה.
מעוניין לדעת אודות משמעותה של טבעת האירוסין בחיינו? הקלק כעת: טבעת אירוסין כסמל.
 

טבעת אירוסין אקט סימבולי


אז מהי הכוונה? ובכן, כפי שציינו, הצעת אירוסין ובשל כך – טבעת אירוסין היא אינה דבר שמוזכר בהלכה. מדובר למעשה על דבר שמקובל בדתות אחרות שאנו ביהדות סיגלנו לעצמנו כי בואו נודה בכך – מדובר על מנהג מקסים ומרגש לכל הדעות. אז חשוב לציין: אין כל איסור לבצע את הדבר הנ"ל וזה בסדר גמור.


בשל העובדה שאין שום אזכור לכך מבחינה הלכתית, אין גם שום איסור מיוחד בכל הנוגע לעיצוב ומראה הטבעת. לעומת, לדוגמא, טבעות נישואין שעל פי ההלכה חייבות ומוכרחות להיות צנועות ככול הניתן ונטולות כל עיטורים, עיצובים, פיתולים וכן הלאה. נקיות למראה.
 

סוגי טבעות אירוסין


מכיוון שכפי שהבנו בפסקאות המוצגות לעיל – אין שום איסור מיוחד אודות מראה טבעת האירוסין – ניתן לדמיון "להתפרע" כפי שאומרים ולאפשר לרכוש טבעת אירוסין מיוחדת במינה, אבל אילו סוגי טבעות ניתן למצוא כיום?
ניתן למצוא מגוון נרחב של טבעות אירוסין החל מטבעת אירוסין סוליטר (אודותיה ניתן לקרוא בקישור הבא: טבעת אירוסין סוליטר טבעת אשר אטרקטיבית בכל תקופה), טבעת שלושת יהלומים, טבעת טוויסט, טבעת אירוסין וינטאג' (טבעת נהדרת שמשלבת בין כמה עולמות עיצוב בטבעת אחת) ועוד סגנונות נוספים.


חשוב לציין שלכל סגנון יש את יופיו שלו וסגנון זה מסוגל להיראות אחרת לחלוטין כאשר בוחרים באלמנטים שונים החל מסוג השיבוץ, סוג אבן החן– יהלום או אבן חן (לצד הקריטריונים הנלווים אליו החל מאיכות, קראט, חיתוך וכן הלאה) , העיצוב הכללי וכדומה.


אפשרות נוספת שמומלץ לקחת בחשבון היא אפשרות של טבעות אירוסין בעיצוב אישי הנחשבות להצלחה מובטחת לכל אדם שבוחר באפשרות זו.
מה חשוב לזכור? ובכן, חשוב לזכור שבחירת טבעת אירוסין היא בחירה שנעשית פעם בחיים (לפחות כך אנו מקווים) ולכן חשוב לבדוק היטב אודות המקום ממנו רוכשים את הטבעת, האם הוא אמין, מעניק תעודות אחריות+ תעודת גמלוגיות. יש להתייחס לרכישה זו בדיוק כפי שמתייחסים, למשל, לחיפוש אחר גן אירועים – כפי שנבדוק את גן האירועים היטב והאם הוא עומד בסטנדרטיים והצרכים שלנו כך יש לבדוק את טבעת האירוסין והאם היא מספקת את אשר מחפשים.
לקריאה מהנה במאמר העוסק בתקציב טבעות אירוסין, בקישור הבא: בחירת טבעת אירוסין בתקציב שפוי.
 

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )