טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

טבעת אירוסין שלושה יהלומים

טבעת אירוסין שלושה יהלומים

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

אחת האפשרויות הטובות ביותר העומדות לפנייך, כלקוח המתעניין ברכישת טבעת אירוסין לבת זוגתו, היא אפשרות של טבעת אירוסין שלושה יהלומים. מדוע זו אפשרות יוצאת מן הכלל? מעולה ששאלת, בוא אחרינו ונסביר!טבעת אירוסין שלושה יהלומים – הבחירה הטבעית של כל אישהנכון, אין ספק שקיים מבחר כה רב של סגנונות עיצוב של טבעות אירוסין (אודות קולקציית הטבעת והעיצובים ניתן למצוא בקישור הנלווה כעת: קטלוג טבעות אירוסין) שהדבר יכול להוות מכשול בדרך אל רכישת טבעת אירוסין עבור בת הזוג שלימים עתידה להפוך לאשתך, אך חשוב שתזכור שאופצייה שאין עליה כל ספק בכל הנוגע להצלחתה בקרוב הנשים היא טבעת שלושת היהלומים.

אז מהי טבעת שלושה יהלומים? ובכן, מדובר על טבעת שכמו שמה, כן היא – בעלת שלושה יהלומים מרכזיים העוטרים אותה. השאלה שנשאלת על ידי רוכשים רבים היא: מה מיוחד בה? הרי יש כל כך הרבה טבעות אירוסין עם מספר רב של יהלומים (בין אם גדולים ובין אם גדולים ומרכזיים) אז מדוע לקוחות רבים דווקא משתגעים על הסגנון הנ"ל? שאלה מצוינת.

הסיבה לכך באה לידי ביטוי בשל העובדה שמדובר על שלושה יהלומים הצמודים ומעבר לכך הם בעלי אותו גודל של 0.25 קראט ומעלה, דבר שמאפשר ליופיים של היהלומים להיראות באופן משמעותי. כאמור, חשוב לזכור, שמכיוון שטבעת זו מתמקדת פחות בעיצובה של הטבעת ויותר בופיים של היהלומים הם מוכרחיים להיות בעלי איכויות ונתונים ברמה הגבוהה. בכדי להבין מדוע מרכבי היהלום (קראט, שיבוץ, צבע ובהירות) חייבים להיות ברמה גבוהה, ניתן למצוא פירוט ותמונה אודותיה בקישור הבא: טבעת אירוסין שלושה יהלומים.

 

מה עלייך לזכור כלקוח?עלייך כלקוח לזכור דבר מאוד חשוב: מחירה של הטבעת אינו מעיד על כמות/רמת אהבתך לבת הזוג ולכן, אם לצורך העניין היא חובבת בכלל טבעות פשוטות עם אבני חן, הרי שלשם אתה אמור לחתור.

עלייך לזכור שעיצובה של הטבעת צריך להתאים לבת הזוג שלך ואם היא חובבת טבעות ותכשיטים בכלל עם יהלומים הרי שטבעת שלושה יהלומים תהווה עבורה בחירה יוצאת מן הכלל ומוצלחת.
מחפש סיוע בתחום של בחירת טבעת בתקציב נורמלי? הקלק על הקישור המצורף: בחירת טבעת אירוסין בתקציב שפוי.
 

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )