טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

טרנדים בעולם החתונות

טרנדים בעולם החתונות

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

עולם החתונות הוא עולם יצרי, מרתק ומשתנה כל הזמן. בכל עונת חתונות אנחנו מגלים טרנדים חדשים שמגיעים מכל רחבי העולם ומשפיעים על הזוגות שמתכננים את חתונתם. בכל פעם מחדש אנחנו מגלים אטרקציה חדשה, עיצוב מסקרן או תפריט מיוחד שנכנס לשגרה והופך להפתעה-לא הפתעה בכל חתונה. מהם הטרנדים החמים בעולם החתונות לשנה זו? רגע לפני עונת החתונות, יצאנו לבדוק את הבולטים בהם.

אז לפני שנדבר על הפקת חתונות, אנו מקווים שעברת בהצלחה את רכישת טבעת האירוסין ואם לא קרא מאמר זה.

חתונה טבעונית
המעבר לטבעונות הוא אולי הטרנד החם ביותר של השנה האחרונה. לאחר שידור "האח הגדול" וזכייתה של המתמודדת הטבעונית הראשונה בארץ, מאמרים שפורסמו בנושא ולא מעט פוסטים חמים בפייסבוק שיצרו אש ודיון אמיתי בסוגיית הטבעונות, הפכו לא מעט אנשים לטבעונים או לכל הפחות צמחוניים. הטרנד הטבעוני, שאלו שמתמידים בו לא מעט שנים יכריזו שאינו טרנד בכלל, מגיע אל עולם החתונות.

בשנה הקרובה תוכלו להתארח בלא מעט חתונות בהן יוגשו לכם מנות כמו ברוסקטה עם ממרח אגוזי קשיו או המבורגר מקטניות ותוכלו להנות מקינוחים מפתיעים שעשויים מחומרי גלם שלא מגיעים מהחי.

שמלות כלה מודולריות
אם עד לפני כמה שנים הסתפקו רוב הכלות בשמלת כלה יחידה מעוצבת ומרשימה, לפני כמה שנים חל מהפך והטרנד של שתי שמלות כלה, האחת לטקס החופה והשנייה למסיבה שלאחריו, נכנס לתוקף וסחף לא מעט כלות אחריו. בשנה האחרונה מחלחל לתוך עולם עיצוב שמלות הכלה טרנד נוסף: שמלת כלה מודולרית.
שמלת כלה מודולרית היא שמלה שאפשר להפוך אותה בקלות לשמלה נוספת. כך למשל חצאית טול ארוכה תסתיר מתחתיה חצאית קצרה שמתאימה לריקודים, שכמייה צנועה תסתיר כתפיים שיחשפו רק לאחר שהחתן יגיד "מקודשת, מקודשת, מקודשת" או חצאית תחרה שמתחתיה מחכים מכנסיים קצרים.

הזמנות Save The Date
הרשתות החברתיות מאפשרות לזוגות שרוצים להודיע לכולם שעוד מעט יצטרכו להתלבש יפה ולכתוב צ'ק, על התאריך המשוער לחתונה. עוד לפני שנשלחות ההזמנות הרשמיות, חושפים בני הזוג את התאריך על ידי סרטון מדוגם, אנימציה ממוחשבת או קומיקס מצחיק. אלו מועלים אל הרשתות החברתיות ויוצרים את הבאזז הנכון רגע לפני החתונה. ההזמנה הרשמית כבר תישלח אליכם בדואר.

חתונת "עשה זאת בעצמך"
העלויות הגבוהות של הפקת חתונה בישראל מכתיבות עבור לא מעט זוגות רשימת מטלות שכולה "עשה זאת בעצמך". יש זוגות שלקחו את הנושא כהרפתקה והחליטו להפיק את החתונה בעצמם.
הם שוכרים מקום עם שירותים מינימליים ודואגים בעצמם לעיצוב המקום והשולחנות, לקינוחים, למתנות לאורחים ואפילו לצילום האירוע (על ידי מצלמות פולורוייד למשל). זו יכולה להיות חתונה בעלות זולה שבה השליטה כולה היא של בני הזוג, ולא של הספקים השונים, אבל מצד שני, זו חתונה שצריך לעבוד קשה כדי להפיק אותה בצורה מושלמת, עם לא מעט עבודת ידיים של בני הזוג והחברים הקרובים אליהם.

למה זה משתלם? לא רק בגלל העלות הכלכלית הנמוכה, אלא גם בגלל שבסופו של דבר מדובר באירוע שכל פרט בו נוצר בשתי ידיים אוהבות, נרגשות ומלאות בציפייה.

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )