טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

יהלום ישן טבעת חדשה

יהלום ישן טבעת חדשה

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

מבולבל? אל תהיה. בוא נסביר: לעיתים יש ברשותנו תכשיטים שעם הזמן ובאופן טבעי – אנו עונדים אותם פחות ופחות. יתרה מכך: לעיתים יש לנו תכשיטים שעוברים במשפחה שיוצאים מכלל שימוש וחבל. מדוע חבל? הסיבה לכך פשוטה: מכיוון שניתן לתעל אותם לצרכים שלנו, כמו למשל: לקחת את היהלומים שיש בתכשיטים הללו, לרכוש טבעת חדשה לחלוטין ולשבץ אליה את היהלום. בוא נרחיב!

רגע לפני שתעבור אל הפסקה הבאה, אם אין לך עוד רעיונות להצעת הנישואין, הנה כמה רעיונות אודות הצעות נישואין מקוריות.
שיבוץ יהלום אל טבעת אירוסין חדשה

אז כיצד זה עובד? באופן פשוט למדי: אתה הולך לחנות תכשיטים (לאחר שביררת היטב מהו סגנון העיצוב המועדף על בת הזוג, במידה ואינך יודע, המאמר הבא יועיל לך עד מאוד: איך לבחור טבעת אירוסין לבת זוגתך?) ובחור טבעת "חלקה" מבחינת התוספות שלה – שתהיה ללא יהלומים שעוטרים אותה או לחילופין ללא אבני חן.

אם אינך מוצא טבעת אירוסין כזו, הרי שעומדת בפנייך אפשרות נוספת וטובה לא פחות: עיצוב טבעת אירוסין באופן אישי. חשוב לציין שבדרך כלל אפשרות זו הינה יקרה יותר אך מכיוון שיש ברשותך יהלום משלך, הדבר יוזיל את המחיר בצורה משמעותית. כל שצריך לעשות זה לבקש ממעצב הטבעת את הסגנון המיועד ולהביא לו את היהלום שברשותך וזה ידרג לשבצה אל הטבעת המקסימה.

חשוב מאוד לזכור שישבוצי יהלומים הוא עניין למומחים בלבד ומדוע? ובכן, בוא נצא מנקודת הנחה שאתה מנסה לחסוך בכסף והולך לאדם שאינו מקצועי בתחום ואינו נמצא בו מספיק זמן, הרי שהשיבוץ לא רק שעלול, עם הזמן, לא להחזיק מעמד ולגרום ליהלום להשתחרר מהטבעת, אלא גם עלול לפגוע ביהלום טרם אתה מקבל את הטבעת המכונה וזאת בדיוק הסיבה שחשוב לדעת היטב מיהו בעל המקצוע שמבצע את השיבוץ. לפרטים נוספים בכל הנוגע לשיבוצי יהלומים בטבעות אירוסין וחשיבות הנושא, ניתן להקליק על המאמר המצוין המצורף: שיבוצי יהלומים לטבעות אירוסין.

ניקיון היהלום

חשוב לזכור שמכיוון שמדובר עם יהלום מתכשיט אחר וסביר להניח שאת אותו התכשיט עם היהלום הנ"ל ענדו במשך זמן רב, הוא אינו נראה מבריק ויפהפייה כפי שהיה כאשר נרכש ולכן, מומלץ להגיע אל אותה חנות בה רוכשים את הטבעת ומשבצים את היהלום ולבקש באותה ההזדמנות שיבצעו עבורך ניקוי שיחזיר ליהלום את הברק שאבד.

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )