טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

כל מה שצריך לדעת לפני רכישת טבעות אירוסין

כל מה שצריך לדעת לפני רכישת טבעות אירוסין

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

ידוע שרוב הצעות הנישואין ייעשו באפקט ההפתעה ללא ידיעת בת הזוג מה שמקשה על המציע/ה (הגבר או האשה) לקבל החלטה של מידת הטבעת שתתאים לה באופן הטוב ביותר. במאמר זה נזכיר מספר דרכים מקוריות לעזור לכם:

 


 איך נגלה את מידת טבעת האירוסין?

 

אתה מגיע לחנות לראשונה ללא בת זוגתך כדאי לך להביא  עמך איזשהי טבעת שאתה יודע שהיא במידה תואמת את אצבע בת זוגתך, הדבר יעזור לך לדעת את מידתה בצורה המדויקת ביותר.


איזה סוג קראט וסוג זהב לבחור בטבעת אירוסין?


ראשית חשוב לציין שמחיר הטבעת אינו מושפע מסוג הטבעת אלא בעיקר רק ע"י הקראט בטבעת.
 הקראט אומר לנו מהו אחוז הזהב הטהור המצוי בטבעת. זהב טהור אמיתי נקרא k24 ושם נוסף שהצמידו לו הנו זהב fine. סוג זהב זה רך יותר מסוגים אחרים ולכן אינו עמיד לשיבוץ יהלומים. מומלץ לרכוש טבעות אירוסין מעל 14K או 18K הם המומלצים ביותר.
 

הסימון שמוטבע על תכשיטים וטבעות


ניקח לדוגמא את 14k המסמן את אחוז הזהב הטהור. 14k בד"כ יכיל 58%.
ניתן למצוא עלות ממוצעת של טבעות אירוסין בארץ במחירים שנעים בין 3500 – 7000 וכמובן יותר. כמובן שיש אופציות זולות יותר, בדוק בקטלוג טבעות אירוסין של סמל ומצא את הטבעת שלך .
בתכשיטי סמל אנו נאפשר לכם גמישות מרבית ונספק לכם את הייעוץ הטוב ביותר להתאמת הטבעת שלך, צור איתנו קשר כאן.איך נקבעים מחירים של טבעות האירוסין?
 

ישנם מספר פרמטרים עיקריים כגון:
עיצוב הטבעת -  במידה ומדובר בטבעות אירוסין שמיוצרות תחת קורת גג אחת כמו סמל המחיר כולל בתוכו את כל האלמנטים של עיצוב, ייצור, עבודה וליטוש, הדבר חוסך הרבה כסף בניגוד לקניית טבעת אירוסין קלאסית בחנויות תכשיטים רגילות. קרא בהרחבה על מדריך לבחירת טבעות אירוסין שנכתב על ידי אינטרקליק.


תהליך ייצור ועבודה: כאמור כפי שציינו קניית טבעות אירוסין בקנייה ישירה בחנויות מסוג "הכל תחת קורת גג אחת" בהם כל תהליך הייצור החל מ: סוחרי הילומים, מפעל ליטוש, סוחרים של יהלומים מלוטשים, מפעל תכשיטים, חנות תכשיטים קורה תחת קורת גג אחת.

 

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )