טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

כמה דוגמאות של טבעות אירוסין מרהיבות

כמה דוגמאות של טבעות אירוסין מרהיבות

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

אין ספק כי ההתעניינות של הציבור בחיים הפרטיים של סלבריטאים בארץ ובחו"ל הוא לא דבר חדש וכנראה משהו שלא הולך להיפסק. תמיד יהיה מי שיספר לכם איך הסלבס מתלבשים, כיצד הם מעצבים את השיער, מי הבני זוג שלהם ואיפה הם מבלים, למה? כי יצר המציצנות כי אחד היצרים החזקים ביותר שלנו. ובכן, היצר הזה חל גם על טבעות אירוסין. כאשר אנחנו רואים מישהי מפורסמת עם טבעת אירוסין חדשה אנחנו מיד רוצים לדעת כמה היא עלתה, ממה היא עשויה ומי אחראי על היצירת אמנות הזו.

כמה דוגמאות של טבעות אירוסין מרהיבות
אי שם בשנת 2002 בן אפלק הציע לג'ניפר לופז נישואים. כמובן שיחד עם ההצעה הזו מתלווה לה טבעת אירוסין אשר במקרה הזה הייתה משובצת ביהלום מיוחד בצבע וורוד. לפי הדיווחים בתקשורת האמריקנית, הטבעת הזו שווה למעלה ממיליון דולר. יהלומים וורודים הם חלק ממשפחה של יהלומים צבעוניים טבעיים, מאחר והם כה נדירים הם לרוב לא מגיעים לטבעות אירוסין. לאחר הדיווחים בתקשורת, מילונים של אנשים צפו בטבעת המרהיבה של ג'ניפר לופז, מה שגרם לעליה בביקוש לטבעות אירוסין משובצות ביהלומים וורודים. קרא עוד אודות למה לבחור טבעות אירוסין עם יהלומי צד.

עוד טבעת אירוסין שזכתה להרבה מאוד חשיפה תקשורתית היא הטבעת של קייט מידלטון. לא ידוע מה השווי שלה מאחר והטבעת הזו הייתה שייכת במקור לנסיכה דיאנה, אך אין ספק כי הטבעת העניקה לא מעט השראה לצורפים ברחבי העולם.

אבל רגע, אם חשבתם שסיימנו עם הוליווד יש לכם טעות, כי השיא ללא ספק שייך לפאריס הילטון. טבעת האירוסין של פאריס זכתה לסיקור תקשורתי עצום לא רק בגלל הגודל המגוחך (במובן הטוב) של היהלום (24 קראט), גם בגלל שהיא מוערכת בסכום עתק של קצת יותר מחמישה מיליון דולרים. טבעת האירוסין הזו הוענקה לה על ידי המיליארדר לצ'סיס. קראו עוד כאן אודות טבעות אירוסין וסלבריטאים.

לא רק בחו"ל
המדינה שלנו אמנם קטנה, אך גם כאן יש לנו סלבס שאוהבים לפנק את עצמם. נכון להיום, על האצבע של אייל גולן ישנה טבעת יהלום שכולה משובצת יהלומים שחורים קטנים שכל אחד מהם שוקל נקודה אחת. טבעת זו כבר מכונה טבעת אייל גולן.
לסיכום, חשבו מהו התקציב שהכי מתאים לכם ותזכרו שתמיד אפשר למצוא טבעת אירוסין שתספק את רצונכם במחיר שפוי.
 

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )