טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

מדוע אסור לרכוש טבעת עם יהלומים בלי תעודת גמולוגיות

מדוע אסור לרכוש טבעת עם יהלומים בלי תעודת גמולוגיות

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

רבים תוהים לעצמם מדוע – מדוע אי אפשר ללכת ולרכוש תכשיט בכםם ובפרט כאשר מדובר על תכשיט כה חשוב ובעל ערך סימבולי כמו טבעת אירוסין, מבלי לקבל על כך תעודת גמלוגיות. בדיוק על כך באנו לדבר היום, אודות חשיבותה של תעודת גמלוגיות כך, כאשר תסיימו לקרוא את המאמר הנ"ל תבנו דבר אחד: אין סיכוי לרכוש טבעת עם יהלומים ללא תעודת גמלוגיות. שנתחיל? בואו נצא אל הדרך!

רוצים מעט להרחיב את הידע שלכם בכל הנוגע לקשר בין יהדות לבין טבעות אירוסין והסגנונות השונים שלהם? הקליקו על הקישור הבא: טבעת אירוסין על פי היהדות.

מדוע תעודת גמלוגיות חשובה?

אז מה בעצם תעודת הגמלוגיות מסמלת? ובכן, לצערנו הרב שוק התכשיטנות הוצף בשנים האחרונות בזייפנים מכל מיני סוגים ובכל מיני טכניקות (טובות יותר או פחות, ניתן לגילוי במהירות רבה יותר או כאלו שפשוט בלתי ניתן להבחין בכך) ועל מנת למנוע עוגמת נפש זו ובכדי להבטיח רכישה אמתית ויהלומים באיכויות גבוהות, כאלו שהרוכשים עצמם יהיו מודעים לאיכויות אלו, הוחלט להתחיל ולערוך ליהלומים אלו מעין "מבחנים" ואת התוצאות לפרסם בגליון הנקרא "תעודת גמלוגיות".

בתעודת הגמלוגיות יוכל למצוא הרוכש מפרט מרשים של מידע בכל הנוגע אל היהלום שהוא עומד לרכוש, כמו לדוגמא: משקל, פגמים, צחיחות, חתך, פאות, זוויות, לכלוכים פנימיים ועוד מגוון נוסף של פרטים חשובים. בזכות בדיקה חשובה זו שצריכה גם להיעשות על ידי מעבדה מוסמכת ומוכרת – יכול הלקוח להיות סבור ובטוח שהרכישה של היהלום היא רכישה של יהלום אמיתי שאיננו מזויף או מטופל / משודרג.

לקריאה נוספת בנוגע אל מהם יהלומים מטופלים או משודרגים, ניתן להיכנס אל הקישור הבא: מהם יהלומים מטופלים משודרגים.

פרט נוסף וחשוב מאוד: תעודת אחריות

על מנת לדעת בוודאות שהרכישה היא אכן משתלמת מהפרמטרים של אמינות, חשוב מאוד לקבל תעודת אחריות עבור התכשיט שרוכשים. תעודה זו תבטיח סופית שאין ממה לדאוג ובמידה ותהיה בעיה כלשהי עם הטבעת – תמיד יהיה למי לפנות. בהעדר שתי תעודות אלו (גם אם המחיר נוח) עדיף להתרחק מהחנות המיועדת ולחפש אחת אחרת.

לקריאה אודות אפשרות של טבעת אירוסין שלושה יהלומים, ניתן להיכנס לקישור.
 

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )