טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

מהם יהלומים מטופלים משודרגים

מהם יהלומים מטופלים משודרגים

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

אין חכם כבעל ניסיון אמרו כבר רבים לפנינו ואין ספק שבמשפט הנ"ל יש הרבה מן האמת.
כל אדם, בשלב כזה או אחר בחייו, עומד בפני הרגע המרגש הנ"ל – הרגע בו הוא מחליט לקחת את ההחלטה החשובה של חייו ולבקש מבת זוגתו עד ידה ולמעשה, בכך, הוא רוצה להקים איתה משפחה.

כאמור, חשוב לדעת – רגע לפני שרצים לחפש אחר אולמות אירועים או גני אירועים ברחבי הארץ ובודקים את טיבם, גודל המקום, מספר המוזמנים שניתן יהיה לאכלס בהם, האם לאולם או גן האירועים יש תעודת עסק  כמו של אקו ומגוון של בדיקות שכל זוג עושה לפני שהוא חותם על חוזה עם המקום, יש לעשות גם את אותה הבדיקה הקפדנית כשרוכשים יהלומים וחשוב לדעת מהן הבעיות הנפוצות בתחום.

אחת הבעיות הנפוצות שקמו בשנים האחרונות בתחום היא בעיית היהלומים המושדרגים.
מדוע זו נחשבת בכלל בעיה? מהם היהלומים המשודרגים (הנקראים גם – יהלומים מטופלים) והאם מדובר על יהלום מזויף? על כל השאלות ההלו נענה כעת במאמר שלפניכם!.
במידה והינכם מעוניינים לקרוא מידע מרתק בנוגע לאחת הטבעות האטרקטיביות ביותר בתחום בשנים האחרונות, הקליקו על הקישור הבא: טבעת אירוסין שלושה יהלומים.

אודות היהלומים המשודרגים

נתחיל בשאלה שבוודאי מעסיקה אתכם – האם יהלומים מטופלים / משודרגים הם למעשה מזויפים? התשובה לכך היא לא. לא מדובר כלל וכלל על יהלומים מזויפים, אלו הם יהלומים אמיתיים לכל דבר ולא "זרקונים" (החיקויים של היהלומים). הסיבה לכך שהם נקראים "מטופלים" ו"משודרגים" היא בשל העובדה שיהלומים אלו אינם היו איכותיים מספיק בכדי להימכר בצורתם הטבעית ועברו טיפול על ידי בעלי מקצוע, טיפול שלרוב קשה מאוד (לעין בלתי מקצועית) להבחין. היהלומים הללו הם בדרך כלל פגומים בצורה כזו או אחרת ולכן מחדירים בהם חומר סילקון בכדי למלא את החורים הללו ולמעשה לייצור מראה אחיד ויפה יותר.
לקריאה אודות עבודתו של יהלומן במסגרת שיבוצי טבעות אירוסין, ניתן להקליק על הקישור הבא: עבודתו של יהלומן על טבעות אירוסין ובכלל.

אז לאחר שענינו על שתי שאלות מרכזיות בסעיף הקודם (האם מדובר על יהלומים מזויפים וכן, מהם היהלומים המשודרגים) כרגע נעבור אל השאלה האחרונה בה נעסוק – מדוע זו נחשבת בעיה?
ובכן, למעשה – זו לא נחשבת בעיה עבור כאלו שלא כל כך מתעניינים באיכות של היהלומים ויתרה מכך – גם רוכשים את היהלום בידיעה שהוא אכן עבר טיפול/שדרוג.
הבעיה מתחילה עבור אלו שמעוניינים לרכוש יהלום איכותי ללא כל פגמים או לפחות לא פגמים שעברו טיפול (שהרי ערך היהלום יורד בעקבות כך).

כמו כן, בעיה נוספת – עבור כל הרוכשים באשר הם- היא כאשר המוכר בחנות התכשיטים לא מודיע לקונה שמולו שמדובר על יהלום מטופל ובשל כך מומלץ לרכוש את טבעת האירוסין והתכשיטים בכלל אך ורק אצל חנות מוכרת, מורשת, כזו שמקבלים עליה המלצות וכזו שמעניקה עבור התכשיטים עם יהלומיה תעודה הנקראת "תעודת גמלוגיות".
תוהה כיצד לבחור טבעת אירוסין? הקלק על הקישור הבא: כיצד לבחור טבעת אירוסין?.
 

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )