טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

מרגע בחירת הטבעת ועד שבירת הכוס

מרגע בחירת הטבעת ועד שבירת הכוס

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>


בעת תכנון החתונה שלב הארגון יכול להיות מהנה או עמוס ומלחיץ מאוד. הכי חשוב לא לשכוח ליהנות קצת תוך כדי וגם לדאוג ולתכנן כמה שיותר דברים מראש - על מנת שלא נהיה בלחץ לפני היום הגדול. בשלב הראשון חשוב ביותר לבחור את המקום שבו יתקיים האירוע, על מנת שהמיקום הנבחר יהיה פנוי בתאריך בו מתכננים את החתונה.


זה נכון במיוחד כאשר מדובר על מגוון אולמות אירועים בתל אביב המבוקשים כל כך, מכיוון שהרבה מאוד אנשים מעדיפים להתחתן בעיר הגדולה על מנת לחסוך מהאורחים את הנסיעה הארוכה וגם כדי ליהנות קצת מהזוהר הייחודי של העיר, שבא לידי ביטוי גם במקומות לאירועים הפועלים בגבולותיה. במידה ומעדיפים את הנופים הירוקים על פני הנוחות והנגישות של תל אביב, יש גם מגוון אולמות וגנים מרהיבים באזורי הפריפריה, שכדאי לבקר בהם לפני שסוגרים את המקום הנבחר לאירוע.


הטבעת המקדשת - מדוע זו אחת הבחירות החשובות ביותר


הרבה זוגות העומדים להתחתן משאירים את הטיפול בבחירת טבעת הנישואין לרגע האחרון בידיעה שלא מדובר על דבר מורכב, אך אין זה נכון. מאוד חשוב להקדיש לבחירת הטבעת מחשבה לפחות חודש לפני האירוע ולא להשאיר את זה לשבוע לפני החתונה, מכיוון שבמידה ותהיו מעוניינים בטבעת ייחודית או מעוצבת על פי הזמנה, יידרש זמן המתנה. כמו כן, גם התאמת הטבעת למידה הנכונה יכול לקחת כמה ימים ולכן לא כדאי להשאיר את הבחירה הזו לרגע האחרון לפני החתונה. טבעת הנישואין על פי ההלכה מיועדת לכלה בלבד, אך בתרבות המערבית נהוג שגם הבעל יענוד טבעת. ניתן להתאים את הטבעת הזו לטבעת האירוסין ובכך להבטיח כי שתי הטבעות יוכלו להיות על אותה האצבע, שיטה אחרת היא לבחור את הטבעת על פי הסגנון האישי של הכלה. כאשר מדובר על הטבעת עבור החתן, יש מגוון אפשרויות המתאימות במיוחד לגבר וכל גבר ימצא לעצמו את הסגנון המתאים לו. מה שחשוב הוא שהטבעת תהיה נוחה, מכיוון שעונדים אותה כל היום.


כיצד לתכנן את הכול בלי לאבד את העשתונות


בחירת שמלת הכלה וחליפת החתן הן שתי בחירות נוספות שמאוד חשוב לעשות מראש, על מנת לוודא שהביגוד יהיה מוכן לפחות שבועיים לפני החתונה. זה יספק שקט נפשי ויוריד מהלחץ ששני בני הזוג נוטים לחוש לפני היום הגדול. מכיוון שהיום ישנם אולמות אירועים שמציעים חבילות חתונה מורחבות ובהן שירותי הצלם הכוללים את צילום הוידיאו ואת המגנטים וגם שירותי המוזיקה שכוללים את הדי ג'יי ואת מערכת ההגברה, כדאי לבדוק את האופציה הזו, מכיוון שהיא מוזילה את עלות האירוע ומאפשרת ליהנות מתהליך תכנון כיפי וקל.

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )