טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

מתי מזמינים טבעות נישואין

מתי מזמינים טבעות נישואין

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

הקיץ אוטוטו מגיע ואיתו גם מגיעה עונת החתונות העמוסה. אם אתם מתחתנים בקרוב, סביר שהתחלתם בהכנות לקראת החתונה מבעוד מועד, ואף כמה חודשים מראש. ארגון חתונה מצריך היערכות מיוחדת, חיפוש ספקי שירות מתאימים, השוואת מחירים, מציאת אולם או גן אירועים וגם רכישת שמלת כלה, חליפה וכמובן טבעת נישואין. מה כולל ארגון זה ובאיזה שלב כדאי להזמין את הטבעות לחתונה? התשובה, במאמר הבא.

מחליטים על מועד מתאים לחתונה

ארגון ותכנון החתונה מתחיל בבחירת המועד המתאים לחתונה. בין אם מעוניינים להתחתן בשיא עונת החתונות, משמע במהלך הקיץ, ובין אם ביום חורפי באחד מהחודשים החורפיים של השנה, מכיוון שיש לא מעט משימות שיש לבצע והכנות חשובות שלוקחות בכך חלק, מומלץ להתחיל בכך כמה חודשים לפני המועד אולם תחילה להחליט באיזה תאריך מעוניינים להתחתן. בחירת התאריך תאפשר לכם, המתחתנים, להיערך נכון יותר ולתכנן את הזמנים בהתאם למשימות שאותן יש לבצע. במסגרת בחירת מועד החתונה, יש לקחת בחשבון את העלויות (חתונות בקיץ תעלנה הרבה יותר מחתונות בחורף) וגם את הנוחות.

למי פונים ובמי נעזרים

אחרי שתקראו קצת טיפים לתכנון חתונה עכשיו הגיע הזמן למצוא ספקי שירות. בין אם מדובר במעצבי שמלות כלה וחליפות חתן, בצלמים, בחברות קייטרינג, בדי.ג'יי מקצועי או בכל ספק שירות אחר שבו יש להיעזר, חשוב להכין רשימה מסודרת של כל אנשי המקצוע שאליהם יש לפנות במסגרת ההכנות. בשלב זה כדאי גם לבדוק מעצבי טבעות אירוסין ונישואין או תכשיטים. כדאי להגיע אליהם מבעוד מועד, לבחון את הטבעות המוצעות כיום, את הסגנונות הקיימים או להחליט ביחד עם המעצב על עיצוב טבעת בהתאמה אישית. בחירת הטבעת היא משימה לא פשוטה. ישנם לא מעט עיצובים וסגנונות של טבעות ובמיוחד כשמדובר בטבעת נישואין. כדאי להגיע אל מעצב התכשיטים יחד עם בן או בת הזוג או עם חברים קרובים ולשמוע חוות דעת נוספת.

הכנות אחרונים ו"פינישים" של הדקה התשעים

לאחר שנמצא האולם המתאים או גן האירועים, שבו תערך החתונה, לאחר שנבחר הצלם, נבחרה חברת הקייטרינג וגם הדי.ג'יי, לאחר שסוף סוף נבחרו טבעות הנישואין השלב הבא בכל נושא ארגון חתונה הוא לדאוג ל"פינישים" האחרונים. חודש, שלושה שבועות לפני מועד החתונה מומלץ לשלוח את ההזמנות לחתונה לכל המוזמנים. מומלץ לא להמתין עם השליחה לשבועיים האחרונים שלפני האירוע, כדי לאפשר לכל אחד מהאורחים להתארגן בהתאם ולהיערך נכון (הדבר תקף בעיקר לאורחים שמגיעים מרחוק). בשלב זה כדאי גם לוודא שוב טלפונית לגבי כל הגורמים וספקי השירות המעורבים באירוע לגבי תאריך החתונה והשעות שבהן מעוניינים לקבל את השירות. כדאי להזמין תור אצל הספר, להזמין את המאפרת ליום החתונה וגם לקבוע זמן מתאים למסיבת הרווקים והרווקות, במידה ומעוניינים לערוך אותן.

רגע לפני החתונה

יום לפני החתונה, יום לפני האירוע הכל כך חשוב ומרגש הזה, חשוב לנוח מעט, לצבור כוחות ובעיקר לסמוך על החברים הקרובים, בני המשפחה שנרתמו למשימה וגם על כל ספקי השירות שנשכרו לטובת העניין, שהאירוע יעבור בשלום. יום לפני החתונה כדאי לקחת פסק זמן מכל ההכנות ומכל המשימות, לנשום אוויר ליהנות מהרגע ולבלות עם האנשים שאוהבים. אפשר לסמן וי על כל אחת מהמשימות שבוצעו לקנח את שלב ההכנות בפינוק מהנה ולהתכונן ליום החתונה עצמו, ליום הגדול. 

 

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )