טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

סגננות ליטוש יהלום בטבעת אירוסין

סגננות ליטוש יהלום בטבעת אירוסין

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

טבעת היא אחד מהתכשיטים האהובים ביותר על נשים, אך היא מקבלת משמעות חדשה לחלוטין כאשר מדובר בטבעת אירוסין, וגברים יודעים את זה. כאשר גבר קונה טבעת אירוסין לאשתו לעתיד חשוב לו שהטבעת תהיה יוקרתית ונוצצת, ותבטא את גודל אהבתו והתחייבותו בפניה. מעצבי טבעות אירוסין מבינים זאת ומנסים להעצים את הנוכחות והייחוד של טבעות אירוסין באמצעות סגנננות ליטוש מגוונים. ישנם שני סגנונות ליטוש יהלומים עיקריים: ליטוש עגול או ליטוש שאינו עגול (נראה גם ליטוש פנטזי). מעבר לליטוש המרכזי ניתן להוסיף ליטושים שונים במשטחי הליטוש השונים במטרה להגביר את הזוהר והברק של אבן החן. מאמר זה יסקור סגנונות ליטוש של יהלומים.

סגנון ליטוש עגול הוא סגנון ליטוש מרכזי וקלאסי, ולכן במידה והקלאסיות של טבעת האירוסין חשובה לכם במיוחד, כדאי לכם לבחור בצורת ליטוש זאת. סגנון הליטוש העגול נחשב כבעל אפקט החזר אור אופטימלי, ומאפשר ליטוש מלא של כל משטחי ליטוש האבן עד לקבלת חזות מרשימה ומבריקה במיוחד. כאשר ליטוש עגול אינו מלא אלא רק חלקי, מתהווה חצי אבן עגולה, ונוצר יהלום בצורת חצי ירח. סוג ליטוש זה קרוי ליטוש חצי ירח , והוא נודע בכך שיוצר אפקט התרשמותי עז במיוחד כאשר הוא משני הצדדים של האבן המרכזית. לעומת ליטוש עגול, ליטוש אמרלד מאופיין בקטימה עדינה של פינות היהלום ויצירת פינות מלבניות באמצעות ליטוש מדרגות. במידה ומעדיפים יצירת יהלום מלבני יש לנקוט בסגנון ליטוש באגט , המאפשר יצירת צורה סימטרית, סטנדרטית ומדוייקת. ליטוש וחידוד של אחת משתי הצלעות הקצרות אחרי ליטוש באגט יצור רושם של ליטוש בצורת כדור רובה, והוא מכונה ליטוש בולט קאט.

ישנם סגננות ליטוש שמעניקים ערך מוסף לטבעת אירוסין. ליטוש זוגות, ליטוש זהה של שתי אבנים, מוביל לטבעת מנצנצת ומבריקה במיוחד. ליטוש של טבעת שלוש אבנים מאפשר הסמלה טמפורלית של ברית הנישואין- הקשר בין עבר-הווה- עתיד. ליטוש אובלי מאפשר קבלת צורה שאינה עגולה אלא אליפסית מאורכת, אשר מעניקה אפקט דרמטי לטבעת אירוסין. לצורה אובלית ניתן להוסיף גם ליטוש משולשים אשר מאפשר החזר אור בדמות של שושנה. אפקט השושנה מעשיר את הטבעת, ומעניק לה מורכבות, הדר ויוקרתיות. ישנן סגננות ליטוש יצירתיות נוספות כגון ליטוש בצורת כוכב, ליטוש בצורת טיפה, ליטוש בצורת לב . מעבר לכך, התפתחו וריאציות ליטוש שנוספו על שיטות הליטוש הותיקות כגון: ליטוש טייפרבאגט, טריאנגל-קאט, טריליון קאט, טרפז, מרקיזה, פרינססקאט, קארה ורדיאן קאט.

 

כל סגנון ליטוש הוא ייחודי ומעניין בפני עצמו, ומעניק עומק ונופך קצת אחר לטבעת האירוסין. חשוב להחשף לסוגים השונים של הליטוש על מנת להבין איזה סגנון מתאים לטבעת האירוסין שלך.

 

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )