טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

שיבוצי יהלומים לטבעות אירוסין

שיבוצי יהלומים לטבעות אירוסין

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

בים לא יודעים זאת אך התוצרת הסופית במראה של טבעת אירוסין תלוי במידה רבה בסוג השיבוץ של היהלום לטבעת. מעבר לתוצר המוגמר מבחינת יופייה של הטבעת השיבוץ חייב להתאים גם לצורתה של הטבעת כך שהיהלום לא ישתחרר ממנו, כמובן שפרמטר זה תלוי גם באיש המקצוע המבצע את השיבוץ. על כל אלו נדבר במאמר הבא.


פרמטרים חשובים בנוגע לשיבוצי יהלומים


אז כמה סוגי שיבוצי יהלומים (כמובן שגם ניתן לשבץ אבני חן) ישנם? ניתן למצוא כשבעה שיבוצים מרכזיים והם: שיבוץ כוסות, שיבוץ שיניים, שיבוץ מריחה, שיבוץ בשר, שיבוץ בלתי נראה וכמובן שגם שיבות לחץ. אל אלו ניתן למצוא גם "תת שיבוצים" הנקראים, בין היתר, שיבוצים משולבים, שילוב של שני שיבוצים יחד ואפשרויות נוספות.

הדבר שאמור לעניין אותך, כלקוח, זה כמובן האם השיבוץ שנעשה עבור הטבעת שאתה עומד לרכוש הוא באמת שיבוץ איכותי, כזה שיחזיק לאורך זמן. על מנת לדעת האם השיבוץ שנעשה איכותי ומקצועי, ניתן לאמוד זאת על פי הפרמטרים הבאים: ראשית כל, חשוב לוודא שקיימת אחידות בצבע של היהלומים המשובצים בטבעת. מעבר לכך, חובה שתהיינה אחידות בגודל הזיזים שמחזיקים\ אוחזים את היהלום.

כאמור, פרמטרים נוספים, חשובים ומרכזיים בנוגע אל שיבוצים איכותיים הם כמובן גם הפרמטרים הבאים הנוספים: חשוב שתהיינה אחידות בגובם של לוחות היהלומים לצד צפיפות מקסימלית של האבנים. קרא עוד על עבודותו של היהלומן.על מה משלמים בעבודת שיבוץ יהלומים לטבעות אירוסיןחשוב לדעת שמעבר לסוגי השיבוצים, ישנם פרמטרים מסוימים שמייקרים את עלותה של הטבעת ולמעשה – עדיף לשלם על הטבעת יותר כאשר פרמטרים אלו אכן נעשו בהליך השיבוץ (הרי שאלו מעידים על עבודה מקצועית ברמה גבוהה), הפרמטרים אלו: ראשית כל, עלות השיבוץ נקבעת לפי כמות היהלומים שבעל המקצוע היה צריך לשבץ.

מעבר לכך, העלות נאמדת על פי המומחיות והוותק של בעל המקצוע שמשבץ, רמת התאמת השיבוץ של היהלום אל הטבעת, כלומר, רמת המורכבות של עבודתו של משבץ היהלומים. לתכשיטי סמל ניסיון של הרבה שנים בייצור ושיווק בטבעות אירוסין בכל הגדלים ובכל המחירים.

קרא מי אנחנו.
חשוב לציין – דווקא עבודת שיבוצי יהלומים תעלה פחות מאשר שיבוצי אבני חן וזאת בשל העובדה שאבני חן הן הרבה יותר שבירות ועלולות להינזק במהלך העבודה.

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )