טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

שילוב נכון של תכשיטים עם עיצוב שמלות ערב

שילוב נכון של תכשיטים עם עיצוב שמלות ערב

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

שילוב נכון של תכשיטים עם עיצוב שמלות ערב
ענף שמלות הערב הינו תחום הנמצא בשגשוג מתמיד ולא בכדי האופנה של שמלות הערב מתהדרת תמיד בקווים קלאסיים. בניגוד לאופנות אחרות, שמלות הערב שומרות על קווים רכים ועדינים, על אצילות נסיכית ועל מלכותיות קסומה. הבדים מהם מייצרים שמלות ערב אומנם משתנים מעונה לעונה אולם התוואי הכללי נותר זהה.
 

התאמת תכשיטים
התאמת תכשיטים תלויה במספר גורמים עיקריים. המחשוף של השמלה והאופן בו התכשיט מונח במחשוף, עיצוב השיער והסגנון הייחודי של השמלה. על מנת לייצר מראה מרשים בבחירת תכשיטים והתאמתם לשמלת הכלה חשוב ביותר ליצור אחידות בעיצוב. האחידות היא זו אשר תעניק את המראה המרשים של שמלת הכלה ולכן יש לבחור תכשיטים המתאימים לסגנון הייחודי של השמלה.
 

יצירת הרמוניה בבחירת תכשיטים
הרמוניה בבחירת התכשיטים לשמלת הערב היא זו אשר תעניק את המראה הכללי הסופי. לכן, בבחירת התכשיטים המתאימים לשמלה חשוב לשמור על עקביות. יכולים אלו להיות תכשיטים מאותו צבע וגוון של השמלה, תכשיטים המתאימים לסגנון של השמלה וכן תכשיטים המתאפיינים באותם האלמנטים הגרפיים של שמלת הערב – בין אם מדובר בעיגולים או מעוינים, מרובעים או כל צורה אחרת המופיעה בשמלה.
 

שמלות יוקרה
שמלה יוקרתית למשל, מתאימה לשיער אסוף ולעגילים קטנים יחסית אך נוצצים או כאלה המשדרים יוקרה כמו השמלה. חשוב לוודא כי העגילים בולטים ובעלי נוכחות גם בבחירת התסרוקת המתאימה על מנת שלא להפר את האיזון הקיים במראה הפנים והגוף. תכשיטים ארוכים כמו עגילי שנדלייר למשל מתאימים דווקא לשיער פזור ולשמלות בעלות עיטורים מיוחדים, נוצצים או בולטים.
 

התאמה לשמלה מינימליסטית ושיער אסוף
לשיער אסוף ושמלה מינימליסטית יתאימו עגילים הצמודים לאוזן וכן שרשרת ההולמת את המחשוף של השמלה. חשוב לבחור שרשרת המתאימה בגודלה למחשוף  לא גדולה מדי או קטנה מדי. במקרים אלו ניתן לשלב תסרוקות מורמות או תסרוקות המזכירות את מראה ימי הביניים – כלומר, תסרוקות אסופות למחצה. חשוב להתאים את סגנון התכשיטים  - העגילים והשרשרת – גם לתסרוקת וגם למראה השמלה.
 

שמלות סטרפלס
שמלות סטרפלס הינן בעלות סגנון ייחודי ומצריכות התאמה בולטת. זו יכולה להיות בדמות שרשראות קולר או שרשראות עבות היורדות אל תוך המחשוף. חשוב לבחור שרשראות הנענדות בקו אחד עם הסטרפלס או לחילופין  שרשראות היורדות אל תוך קו הסטרפלס ויוצרות זווית מולו. באופן זה ניתן להתאים שרשראות מסוגים שונים התואמים את מראה הסטרפלס ומשלימים אותו.
המאמר באדיבות נורית חן – שמלות ערב

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )