טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

שלבי התגלגלות היהלום הגולמי

שלבי התגלגלות היהלום הגולמי

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

ענף התכשיטים לרבות תכשיטי יהלומים, הוא רחב במיוחד. כדי להגיע לתכשיט המושלם המוצג לפניכם בחנויות התכשיטים על התכשיט לעבור מספר שלבים שיובהרו בהמשך. קיימות חנויות תכשיטים רבות והתחרות בניהם גדולה, כשהחלטתם לקנות צמיד שרשרת או טבעת, במיוחד אם זו טבעת אירוסין עליכם להיות בררנים במיוחד ולעשות סקר שוק מקיף.


כשמדובר בתכשיטי יהלומים, כדי להגיע לתוצר המוגמר, כמו שהזכרנו קודם, אותו תכשיט עובר מספר שלבים, הראשון מתרחש במכרה היהלומים, משם בעצם מייבאים את היהלום הגולמי. בעת יבוא היהלום הגולמי, ע"י סוחרי יהלומים גולמיים, מתבצעת עמלת רכישה, או במילים אחרות דמי תיווך, בתוספת של 5% משווי היהלום גולמי, הרי כולם בסופו של דבר רוצים להרוויח. 
לאחר יבוא היהלום הגולמי, הוא נמכר למפעל ליטוש, בתוספת של 10% דמי תיווך. במלטשה, היהלום עובר ליטוש וחיתוך המכנים לו את הצורה בעלת הפאות והברק העוצר נשימה.
לאחר חיתוכו וליטושו של היהלום, סוחרי יהלומים מלוטשים רוכשים את אותם יהלומים מוגמרים מהמפעל ליטוש. בעת רכישתם מתווספת עמלת תיווך בתוספת של 15% משווי היהלום המלוטש. אותם סוחרי יהלומים מלוטשים, מוכרים את היהלומים המוגמרים למפעלים לייצור תכשיטים, כמובן שגם פה נלקחים דמי תיווך כדי לכסות את הוצאות הקנייה בתוספת של 10% משווי היהלום.
במפעל התכשיטים מייצרים את התכשיטים בלבד, כשהתכשיט מוכן משבצים בו את היהלום, בין אם זה טבעת, שרשרת, צמיד או עגילים. כשהתכשיט מכוסה יהלומים מתבצעת מכירה לחנויות התכשיטים המוכרות לנו.
מפעל התכשיטים מוכר לחנויות את התכשיט פי שניים ממכרו האמיתי, דמי תיווך של 100%. כמובן שגם בעלי חנויות התכשיטים רוצים להרוויח וגם הם מוכרים את תכשיט היהלומים בתוספת של 100% דמי תיווך, פי שניים מהמחיר שקנו אותו.
בסופו של דבר, אנו הצרכנים, בחשבון פשוט קונים תכשיט פי 5 ממחירו המקורי, ובמקרים מסוימים אפילו יותר. כל זה משום שבכל שלב אותם גורמים גורפים את הרווחים שלהם, הנקראים דמי תיווך (לצפייה בגרף עליית המחיר 
לחצו כאן).

ובכן, אותו החסכון כמו שתואר לעיל, יכול לבוא לידי ביטוי גם בתחומים אחרים בחיים כמו: הזמנת בדק בית אדלר אשר תאתר ליקויי בנייה, סדקים ורטיבות בדירה חדשה או ישנה שאתם רוכשים.

מהי שיטת הקנייה הישירה?  

 

שיטת הקנייה הישירה מקנה ללקוח הסופי, לנו הצרכנים, חיסכון משמעותי במחירו של התוצר המוגמר, כיוון שכל השלבים, מייבוא היהלומים הגולמיים ועד שיבוצם בתכשיט נעשים במקום אחד, כולל עיצובו של התכשיט עצמו. המחיר הסופי המוצע הוא ללא עמלות תיווך!   

 

סמל תכשיטים עוסקים ביבוא יהלומים גולמיים ומשלבים בתוכם את כל שלבי הייצור. אותו תכשיט והיהלום בפרט, מגיעים אלינו, הצרכנים, כיד ראשונה מהמפעל עצמו ובכך חוסכים דמי תיווך של מאות אחוזים, במיוחד כשמדובר ב  טבעות אירוסין. בנוסף, ניתן לעצב את התכשיט ולבחור את גודל היהלום לפי הזמנת הלקוח, כל זה מעצם היותו מפעל אחד גדול לייבוא, ליטוש ושיבוץ יהלומים בתכשיטים, המיוצרים תחת קורת גג אחת ומעוצבים ע"י טובי המעצבים. ניתן להזמין כל תכשיט ולקנות כל יהלום שתמיד חלמתם עליו הכל נמצא בהישג יד ואין צורך להתפשר. בדוק עוד טבעות באינטרקליק.

 

 

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )