טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

תכשיטים מיועדים לגברים ולנשים כאחד

תכשיטים מיועדים לגברים ולנשים כאחד

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

זה מתחיל בגיל המצווה אם לא קודם לכן. בנים מקבלים שרשרת לצוואר מתנה מהסבתא או מהאימא, בגיל הזה בדרך כלל כבר יש לבנות עגילים באוזניים, גם לחלק מהגברים יש עגיל, עם הזמן מספר התכשיטים גדל, צמידים בידיים, טבעות באצבעות, האהבה לתכשיטים לא פוחתת עם הגיל, להיפך, יש נשים וגברים שעם הגיל זה רק גדל אצלם. 
 
עם זאת, אין ספק כי תכשיט האהוב על כל אישה וגבר, התכשיט בעל המשמעות הרבה ביותר, היא טבעת אירוסין. לטבעת זו יש משמעות רגשית עצומה, משמעות לכל אחד מבני הזוג בנפרד וכמובן משמעות מיוחדת, רגשית ונפשית, לשניהם ביחד כבני זוג. לכן גם תהליך הרכישה של טבעת אירוסין, הוא הרבה יותר ארוך ומיוחד מאשר רכישת כל אחד מהתכשיטים האחרים. 
 
כיצד קונים טבעת אירוסין בחכמה 
 
לפני שנציג כמה הסברים בעניין, חשוב לזכור, מדובר באקט שהגבר עושה (ברוב המקרים) ולכן  השאלה, כיצד עושים את זה נכון, פונה אליו ופחות לבת הזוג. 
 
על מנת שהרכישה תתבצע בחכמה, יש להתחיל ב-3 דברים בסיסיים קודם לכן. ראשית, מוטב לא ללכת לרכוש את הטבעת לבד. לא רק בגלל שמרביתנו, הגברים הכוונה, לא יודעים לבחור טבעת אירוסין לבד, אלא כי בעניין כל כך גורלי, מוטב שעוד מישהו ייתן את דעתו ויעזור. על מנת שההצעה תהיה גם רלוונטית, מומלץ ללכת עם אישה שתדע מה בת זוגתכם אוהבת ואיזו טבעת תגרום לה אושר (לצד האושר שהצעת הנישואין תגרום לה).
 
שנית, המלצתנו היא לא ללכת בהכרח למקומות מוכרים. נכון שיש הרבה חנויות שרוב הגברים הולכים לשם לחפש טבעות אירוסין ואחר כך חוזרים לשם בשביל לקנות טבעות נישואין, ניתן להגיע לגלריות ולמצוא צורף תכשיטים ייחודי אשר צורף בעבודת יד תכשיטים ייחודיים ומקוריים.
 
שלוש, למרות שאתם מביאים איתכם מישהי שיכולה לעזור לכם ולמרות שאתם הולכים למקומות בהם מוכרים תכשיטים מקוריים, תנסו להכיר את הטעם של בת הזוג שלכם בשביל שתוכלו לרכוש לה טבעת אירוסין שהיא תאהב. 
 
הכלל הבולט ברכישת טבעת אירוסין הוא, שהטבעת צריכה להכיל יהלום. חשוב שאם מדובר ביהלום בצבע לבן, אזי שהוא צריך להיות חסר צבע לעומת זאת, ביהלום צבעוני, יש לבדוק שמדובר בצבע עם עצמה חזקה, שכן זה מסמל את ערכו של הטבעת. כמו כן יש להקפיד על הניקיון של הטבעת, ככל שהוא נקי יותר כך הוא מוערך יותר. אנחנו ממליצים לכם לקרוא קצת על הדברים שחשוב לדעת כאשר מסתכלים על טבעות אירוסין בחנויות.
 
מלבד הצבע והניקיון, יש להתייחס לגודל של היהלום. הגודל משפיע על הקראט שלו, רצוי לוודא שיש לו למעלה מקראט אחד. ביחס לשיבוץ שלו, אזי עדיף שהיהלום יהיה באבן אחד כך הוא לא ייפגע ולא ייהרס, דבר אשר אפשרי שיקרה אם מדובר בטבעת עם מספר יהלומים קטנים. 
 
נקודה אחרונה משמעותית, כאשר אתם רוכשים תכשיטים ובפרט טבעת אירוסין , אל תשכחו לקחת תעודת רישיון בו מצוין איזה תכשיט קניתם וכמה קראט יש בו.

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )