טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

תכשיטי סמל – המומחים לטבעות אירוסין

תכשיטי סמל – המומחים לטבעות אירוסין

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

 אין דבר יותר מרגש מאשר להבין שהאישה שאתך היא האחת אתה תרצה לבלות כל החיים. ועכשיו, משהאסימון ירד, מגיע החלק הקשה והוא להציע נישואין. אך לפני כל ההפקות, הנרות, הצניחה ממטוסים, או כל רעיון אקסטרים אחר שיעלה על דעתך, כדאי ורצוי שתצטייד בטבעת אירוסין.

מה המחירים של טבעות אירוסין?

המחירים של טבעות אירוסין נעים בטווח רחב של אפשרויות והם מושפעים ממשתנים רבים ביניהם גודל היהלום, מידת הזוהר שלו, איכותו ועוד פרמטרים נוספים. אם ברצונך להוזיל משמעותית את המחיר אך מבלי להתפשר על סוג הטבעת, ניתן לרכוש אצל לוטש יהלומים באופן ישיר וכך להימנע מפערי התיווך. בתכשיטי סמל לדוגמה ניתן לקנות טבעות אירוסין באופן ישיר כאשר לרשותך עומד מלאי גדול וזמין של טבעות אירוסין לבחירה.לחלופין, באפשרותך גם להזמין טבעת בעיצוב אישי.

היתרונות של קנייה מיהלומן או לוטש יהלומים

לוטש יהלומים הוא אדם אשר מבצע את עבודת ליטוש היהלומים בפועל ובקיא בשלבים השונים של התהליך. הבורסה או חנויות לתכשיטי יהלומים הן אלו שלרוב קונות את המלאי שלהן מלוטש יהלומים או יהלומן ואז מוכרות את תכשיטים ללקוחות הקצה. שרשרת ארוכה זו מובילה לא פעם לעלויות גבוהות יותר של טבעות אירוסין. אי לכך פנייה ללוטש יהלומים באופן ישיר מקצרת את התהליך ומונעת את התשלום בעבור שירותי התיווך. קנייה ישירות מלוטש יהלומים מאפשרת לך למעשה לקבל תמורה גדולה יותר בעבור ההשקעה שלך ולקנות טבעות אירוסין יותר יוקרתיות במסגרת התקציב.

תכשיטי סמל– דור שני ללוטשי יהלומים

תכשיטי סמל זו חברה משפחתית הפועלת כבר שנים רבות בתחום ייצור יהלומים מהיהלום הגולמי תוך שמתמחה בטבעות אירוסין. אנו מעמידים לרשותך שלל של טבעות לבחירה ומציעים לך חוויית קנייה ייחודית במהלכה תוכל לצפות ולהיות שותף לתהליך הליטוש של היהלום הגולמי ושיבוצו בדגם שבחרת.

אנו מזמינים אותך להתרשם מקטלוג טבעות האירוסין באתר או לראות תמונות של טבעות אירוסין נחשקות בעמוד הפייסבוק שלנו ולבחור את הטבעת שתזכה לתשושה חיובית.

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )