טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

אבני חן אדומות

אבני חן אדומות

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

רובנו מכירים טבעות אירוסין משובצות ביהלום נוצץ, אך לאחרונה קיימת מגמת עליה בביקוש של טבעות אירוסין משובצות באבני חן צבעוניות. אבני חן רבות ידועות כבעלות סגולות הן רפואיות והן רוחניות. אבני החן השונות מגיעות בשלל צבעים, לא ניתן להצביע בוודאות על צבע מסוים מבוקש, אך במאמר הנ"ל נרחיב על אבני חן אדומות , שהצבע האדום הוא הסמל המוסכם לאהבה בכל העולם.

 

אבן האודם-

אבן חן זו הידועה גם בשמה הלועזי רובי נחשבת כאבן חן יוקרתית ונדירה, האבן הראשונה ששובצה כאחת מאבני החושן ומיוחסת לשבט ראובן. צבעה אדום והיא דרגה מתחת ליהלום ברמת קשיות 9 (רמת הקשיות נקבעת על פי סולם מוס). זו אחת מהסיבות שאבן זו מתאימה לשיבוץ של טבעת אירוסין. האודם הינו אחד מסוגי המינרל הנקרא קורונדום. אבן אודם טבעית הינה בעלת פגמים מחומרים שחדרו אליה במהלך היווצרותה. החומר שפגם בה מסייע בתהליך הזיהוי למקורה של האבן ומשפיע על מחירה. את אבני האודם מוצאים לרוב במכרות בקרבת נהרות שונים. אבן האודם המבוקשת ביותר נכרת באזור תאילנד ומיאנמר, אבן זו מתאפיינת בצבע אדום בוהק ונקודות של נגיעות ורודות. מלכים רבים התהדרו באבן זו לאורך ההיסטוריה. ובארצות שונות במזרח מאמנים בכוחותיה של האבן בהקשר של מזל, תושייה ואומץ.

אבן זו מקושרת לחודש יולי, גם זו אחת הסיבות לשימושה ושיבוצה בטבעות אירוסין. יולי הינו חודש המאופיין כאחד החודשים המרכזיים בעונת החתונות. טבעות אירוסין וינטאג' הינו סגנון עיצוב המתאפיין כעתיק עם נגיעות מודרניות ובשימוש של אבני חן יקרות, לכן הוא אחד מסגנונות העיצוב שאבן האודם משתלבת בו בצורה מושלמת

אבן חן ישפה-

שייכת לקבוצת המינרלים כלקדון- אבן זו מגיעה בשלל צבעים אדום, צהוב, ירוק ובמקרים נדירים גם כחול, השוני בצבעים נגרם מחדירת תחמוצת ברזל בזמן היווצרותה, ומעניקה לאבן צבעים שונים גם אבן זו הינה אחת מאבני החושן ומיוחסת לשבט בנימין, האבן כחומר גלם היא בעלת שטח פנים חלק ולכן ליטושה קל יחסית לאבנים אחרות, אבן זו נפוצה בתעשיית התכשיטים השונים כגון: עגילים, טבעות אירוסין, תליונים מיוחדים ועוד. אבן זו מסייעת ביצירת הרמוניה, ביטחון, הקלה בלחץ וסיפוק.

אבן זו מקושרת לחודש מרץ. ונהוג להעניק תכשיטים עם אבן זו כמתנת יום הולדת

אבן חן גרנט-

כמו הישפה גם אבן זו בעלת שלל צבעים אך הצבע השכיח ביותר הוא האדום גם היא כמו אבן באודם מאוד מתאימה לשיבוץ בטבעות אירוסין, היא בעלת רמת קשיות 7.5 וברמת ניקיון גבוהה יחסית לשאר אבני החן. בתכונות המיוחסות לה הן: מוטיבציה, תמיכה, יצירתיות והתחייבות.

אבן גרנט מקושרת לחודש ינואר

אבני חן יקרות ויהלומים כהשקעות

אבני חן יקרות יכולות להחשב להשקעה בטוחה, כמו השקעות נדל"ן בישראל, כפי שהנדל"ן בישראל בעל ביקוש רב ולפי תחזיות מחירי דירות להשקעה רק יעלו, כי עם הביקוש הקרקעות לבנייה מתחילות לאזול, בדיוק כמו שמתחילים לאזור מאגרי אבני חן יקרות, הצפי הוא שעם השנים לא יהיו יותר אבני חן יקרות ומחירהם יעלו בצורה משמעותית.

 

 

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )