טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

איך לשמור על טבעת אירוסין לאורך שנים

איך לשמור על טבעת אירוסין לאורך שנים

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

אתם עוברים ליד חנויות תכשיטים ומביטים על טבעות אירוסין ותכשיטי יהלומים הכול נראה כל כך נוצץ ומבריק. הרבה פעמים אנו תוהים האם הטבעת אירוסין שלי תראה ככה לאחר שנים?

ההשוואה הכי מתאימה לכך היא עיצוב שיער במספרה, תמיד אחרי שאנו יוצאות מהמספרה השיער שלנו נראה מדהים, מלא ברק וקופצני, אך לאחר זמן מסוים נאבד הקסם שלו והוא מאבד את הברק בגלל מזג האויר, הלחות, השמש, ורשימת הסיבות ארוכה.

בדיוק אותו הדבר קורה עם טבעות אירוסין עם הזמן היהלומים צוברים לכלוך ושומנים והדבר גורם להם לאבד מהיופי הנוצץ שלהן. אנו הנשים משתמשות בדרך קבע בקרמים לסוגיהן: קרם פנים, קרם גוף, קרם ידיים וכדומה, השימוש בקרמים, חומרי ניקוי וסבונים גורם לצבירה של לכלוך ושומנים בחיבורים בין הטבעת ליהלומים במיוחד אם מדובר על טבעות אירוסין עם שיבוץ של כמה אבנים צדדיות מה שמוביל לאיבוד הניצוץ הטבעי שלהם. אבל יש דרכים לשמור על היופי של טבעת האירוסין לאורך שנים ארוכות להלן כמה טיפים לשמירה של יהלומים:

חומרי ניקוי- חומרי ניקוי כגון אקונומיקה, סבוני כלים וכלור גורמות לזהב לבן וליהלומים לאבד מצבעם והברק שלהם לאחר שנים ארוכות שהם באים במגע עם חומרים אלו. לכן מומלץ להסיר את התכשיטים לפני ניקיון (או לשים כפפות), ובמידה ואתם שוחים בבריכה באופן יחסית קבוע הקפידו לעשות זאת ללא התכשיטים

מקלחת- לפני כניסה למקלחת הקפידי להניח את טבעת אירוסין בצד רחוק מהמים והסבון, פי שציינתי בסבונים מכל הסוגים יש שומנים אשר יכולים הצטבר על חיבורי הטבעת והיהלומים.

פעילות פיזית בידיים- גינון, נגרות, פיסול וכדומה יגרמו להצטברות של אבק, ולכלוך על טבעות יהלומים לכן  מומלץ לא לבצע פעולות אלו עם תכשיטים הכוללים יהלומים בתוכם.

קופסת תכשיטים- במידה ויש לכן תכשיטים שאינכן עונדות באופן קבוע (בניגוד לטבעות אירוסין ונישואין), השתדלו לשמור עליהן בתוך קופסאת תכשיטים סגורה למניעת חדירת אבק ועם חוצצים בין התכשיטים למניעת שריטות על גבי הזהב. כמוכן, תמיד ניתן לחפש חנויות של מכירת זהב, ולמכור את התכשיט על פי ערך הזהב שבתכשיט.

לא תמיד נוכל לעמוד בכל הטיפים הנ"ל  אז להלן שיטת ניקוי ביתית לתכשיטי יהלומים:

להשרות תכשיטי היהלומים כוס עם מים חמים למשך כמה דקות, לאחר שהמים התקררו, להבריש את התכשיטים בעזרת מברשת שיניים רכה בצורה עדינה באזור החיבורים של היהלומים לאחר מכן להשרות את התכשיטים שוב במים חמים וטיפת סבון למספר דקות, להוציא לשטוף במים קרים ולייבש בעדינות בעזרת בד.

 

 

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )