טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

הדרכים המקוריות ביותר להצעת נישואין חלק א

הדרכים המקוריות ביותר להצעת נישואין חלק א

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

מקדישים שיר ברדיו

הצעת הנישואין המסורתית כרוכה בכריעת ברך ושליפת טבעת אירוסין, כך שאם החלטת להציע נישואין לאהובתך ברדיו הרי שמתפספס כאן חלק משמעותי, שעבור רבים הוא קריטי, אך תמיד יכול להגיע בשלב מאוחר יותר ובהצעה נוספת בלתי פורמאלית. עבור נשים רבות הצעת נישואין ברדיו עם הקדשת שיר מיוחד נתפסת כרומנטית מאד והרומנטיקנים המושבעים ממשיכים להציע נישואים בדרך הזו. איך זה בדיוק עובד? אתם תעלו לשידור בתחנה האהובה עליכם לאחר שתתאמו איתם מבעוד מועד, תוודאו כי אהובתכם אכן מאזינה לתחנה ובשלב מסוים תעלו לשידור, תקדישו לאהובתכם את השיר שלה או השיר שלכם ותציע לה נישואין. מדובר על הצעה שסביבה התרגשות גדולה אשר תמיד מפתיעה ומרגשת.כמובן שלאחר ההצעה, המפגש חייב לכלול טבעת אירוסין מנצחת - כניסה לקטלוג של סמל תכשיטים

 

מציעים בחתונה של חברים

חתונה מצטיירת בעייני רבים כאירוע המשמח ביותר ואם לא די בכך, אירוע שלשמוח בו היא מצווה גדולה. רבים מאיתנו מתארחים בחתונות לאורך השנה ואנו מוצאים את עצמנו חוגגים לחברים הקרובים לנו ביותר את היום השמח בחייהם. מאחר ומדובר בשמחה כל כך גדולה ובאירוע בו מצויים המון מהחברים שלנו, הצעת נישואין בחתונה של חברים משותפים יכולה להיות מרגשת מאד – גם עבור מקבלת ההצעה וגם עבור האורחים הנרגשים שזכו להיות עדים גם לשבירת כוס וגם להצעת נישואין. במקרים שכאלו מיידעים כמובן את הזוג המתחתן ונדרש למצוא יחד איתם את הרגע הנכון בערב חתונתם ולבצע את הצעת הנישואין.

טבעת אירוסין טיטי מבית סמל תכשיטים

 

טבעת אירוסין בתוך קינוח

נדמה כי הצעת נישואין באופן שכזה תזכיר לרבים מאיתנו סצינות רבות מסרט, אך כולנו יודעים כי המציאות עולה על כל דימיון. על מנת לערוך הצעת נישואין באופן שכזה עלינו להערך מראש ונדמה כי כאן הספונטניות לא אפשרית. ראשית, עלינו לבחור טבעת אירוסין. לאחר מכן עלינו להחליט איזו מסעדה תזכה לארח את הצעת הנישואין המיוחדת הזו ולאחר שבחרנו את המסעדה, עלינו ליידע את השף על כוונתנו ולמסור לו את הטבעת. הקינוחים אשר מתאימים להצעה מהסוג הזה הינם קינוחים אשר יהיה ניתן להטמיע בהם את הטבעת, כדוגמת סופלה שוקולד, פבלובה או מוס. אתם תמסרו לשף את הטבעת, הוא כבר ידאג לעשות את העבודה.

 

לקריאה נוספת על טבעות אירוסין והצעות נישואין לחץ כאן

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )