טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

הדרכים המקוריות ביותר להצעת נישואין חלק ב'

הדרכים המקוריות ביותר להצעת נישואין חלק ב'

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

הצעת נישואין בכדור פורח

לא פעם הכרזנו בפני אהבתנו כי אנחנו "אוהבים עד השמיים". בהצעת הנישואין ועם שליפת טבעת אירוסין, אפשר להפוך את ההצהרה הזו להכי אמיתית שרק אפשר. הצעת נישואין בכדור פורח נתפסת כאחת מהצעות הנישואין הרומנטיות ביותר ואלו אשר זוכות בה מוצאות עצמן נרגשות ומאוהבות עד השמיים. הצעת הנישואין בכדור הפורח לרוב מתבצעת באופן כזה אשר שניכם ביחד מרחפים בכדור פורח לבדכם כשאתם עם המפעיל בלבד, ולמטה מחכים החברים שמנופפים שלט ענק שבו כתוב "התנשאי לי". מדובר על הצעה מרגשת ומיוחדת שקל מאד לבצע אותה והאפקט המתקבל ממנה הוא אפקט מרגש ובלתי נשכח.

 

המקום הרומנטי ביותר בעולם עבורכם

בסך הכל העולם הוא קטן ונוכל לחצות אותו מכיוון אחד לכיוונו השני במספר שעות. על הכדור ישנן כמה ערים רומנטיות במיוחד שזכו לחיבתם של הזוגות חובבי הרומנטיקה ונדמה כי אלו פוקדים אותן חדשות לבקרים על מנת להעצים את תחושת האהבה והרומנטיות. הצעת נישואין בעיר הרומנטית ביותר עבורכם יכולה לסמל המון ולהפוך את הצעת הנישואין, כריעת הברך ושליפת טבעת אירוסין, לחוויה אמיתית של פעם בחיים אשר לה טעם מיוחד. הערים שקוטלגו כערים הרומנטיות בעולם הן פריז וונציה, אך חשוב לזכור שהבחירה היא בידכם ותוכלו לבחור בעיר ספציפית המסמלת את שיא האהבה והרומנטיקה עבורכם.

לקריאה על - הדרכים המקוריות ביותר להצעת נישואין חלק א'

סטטוס בפייסבוק

נדמה כי כיום כמעט ואין אדם בוגר שאין ברשותו חשבון פייסבוק. הרשת החברתית סחררה את כולנו וכולנו, בלי יוצא מן הכלל, הפכנו להיות משתמשים פעילים המעדכנים את מצבי הרוח שלנו ואלבום תמונות מחיינו בפני כל מי שרק ירצה. תופתעו לגלות שכבר התרחשו הצעות נישואין על דפי הפייסבוק שצברו עשרות אלפי לייקים, ברכות ואיחולים ופרגונים על האומץ הרב. הצעת נישואין בפייסבוק נתפסת כאקט נועז במיוחד מצד אחד, וכאקט פומבי מצד שני אשר מביע אהבה בצורה הכי גדולה שיכולה להיות שכן ההצעה נחשפת מול כל החברים המשותפים. אם כבר החלטם ללכת על הצעה מסוג שכזה, לא כדאי לסכם את ההצעה במשפט אחד ומתומצת, אלא להטמיע אותו בתוך סטטוס ארוך וכך תזכו גם באפקט הפתעה נחמד. רק אל תשכחו להוסיף אייקון של טבעת אירוסין.

לרכישת מתנה ליולדת יש ללחוץ כאן >

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )