טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

טבעות אירוסין יהלום או לא להיות

טבעות אירוסין יהלום או לא להיות

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

טבעות אירוסין קיימות במגוון רחב ביותר. גדולות וקטנות, זהב לבן, אדום, צהוב, דקות או עבות, משובצות יהלומים גדולים או קטנים או משובצות אבני חן. כל כך הרבה מבחר! מה לבחור?! להלן מדריך שיסייע:

כשאתה מגיע לבחור טבעת למי שבתקווה תהיה ארוסתך לעתיד, עליך לקחת בחשבון מספר נתונים, כשהראשון בהם הוא תקציב. כמה אתה מוכן להשקיע בטבעת? טבעות אירוסין ניתן לרכוש במקומות שונים- החל מהבורסה ליהלומים - בשיטת הקנייה הישירה, המציעה מגוון רב של חנויות מרובות, רשתות המתמחות בתכשיטים, חנויות קטנות הרחבי העיר, צורפים ויהלומנים. היקרות יותר יימצאו בבורסה וכן אצל יהלומנים, כאשר רכישה במקומות אלו, למרות המחיר, עשויה להבטיח יהלום בגימור איכותי ויפה. הרשתות הגדולות וודאי יציעו לא מעט מגוון, באיכות לא פחותה מזו של הבורסה, אך יש לקחת בחשבון שכיוון שמדובר ברשת, ייתכן כי טבעות דומות יהיו בסביבתה של ארוסך לעתיד. החנויות הקטנות עשויות להציע טבעות מיוחדות ויוצאות דופן במחירים יותר מוזלים, וצורף עשוי לאפשר לך לעצב כרצונך את הטבעת.

במידה ובחרת ללכת על שיבוץ של יהלום בטבעת האירוסין, מומלץ כי תדע שאיכות יהלומים נמדדת במספר פרמטרים- ניקיון, צבע, קראט ואיכות חיתוך של יהלום. מומלץ לרכוש טבעת אירוסין בחנות המספקת תעודה גמולוגית המתארת את הפרמטרים של היהלום שנמדדו במעבדה חיצונית ומוכרת.

"יהלום הוא חברה הטוב ביותר של האישה"

לא בהכרח. ישנן נשים שלא חובבות יהלומים. ייתכן שיעדיפו זרקור, או אבן חן איכותית ומעניינת, כמו רובי או אמרלד, בצבע מיוחד. אז כיצד יודעים מה לבחור? דבר ראשון- חשוב כי תכיר היטב את ארוסתך לעתיד! הטבעת שתעניק לה תעיד על עומק ההיכרות שלך איתה, על כן חשוב שתבחר טבעת המתאימה לטעמה, ולא בהכרח לטעמך. מתלבט? קח איתך לרכישת הטבעת חברה טובה, אחות או קרובת משפחה, שתוכל לסייע לך במשימה. ואל תשכח לקחת את תעודת האחריות בסוף הרכישה!

 

שתהיה הצעת נישואין מרגשת ומוצלחת!!

 

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )