טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

טבעות אירוסין עם אבני חן יקרות

טבעות אירוסין עם אבני חן יקרות

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

מאז שנות השמונים המאוחרות, תחום טבעות האירוסין קיבל תפנית עיצובית המתבטאת בעלייה בביקוש לשילוב אבני חן יקרות. התפנית החלה על ידי הנסיכה דיאנה ששברה את כל המוסכמות שהיו עד אז לגבי טבעות אירוסין. 

טבעת האירוסין של הנסיכה הייתה מורכבת מאבן ספיר גדולה, בצבע כחול עמוק, וסביבה יהלומים לבנים בוהקים. 

עד לאותה טבעת המגמה הייתה ברורה - טבעת אירוסין הייתה מורכבת מיהלום לבן בודד או שילוב של יהלום לבן מרכזי ויהלומים צדדים. עיצובה של טבעת האירוסין פתח קולקציה חדשה של טבעות אירוסין משולבות עם אבני חן יקרות, הידועה בשם וינטאג'. 

טבעות אירוסין בסגנון וינטאג' מתאפיינות במראה עתיק אך בעיצוב חדשני. המראה העתיק המשלב אבני חן יקרות בצבעים שונים, מעניק מראה של טבעת היסטורית העוברת בירושה מדור לדור.

מתוך העיצוב של הנסיכה דיאנה ניתן למצוא כמה מאפיינים שכבשו את ליבן של נשים בכל העולם:

יהלומים או אבני חן סביב היהלום המרכזי- השיבוץ של אבנים קטנות סביב היהלום המרכזי מעניקות מראה יותר עשיר ועיצוב מיוחד המדמה עלי כותרת של פרח.

יהלום בחיתוך אבולי- חיתוך אבולי מעניק צורת אליפסה ליהלום המרכזי, צורת החיתוך הזו מאוד מזכירה את העת העתיקה שבה משפחות האצולה מתהדרות בתכשיטים ואבני חן בצבעים שונים. העושר של המשפחות במעמד הגבוה בתקופה הזו היה מתבטא בכמה אופנים: טירה, משרתים, ביגוד ותכשיטים.

 

אבני חן יקרות- השימוש באבני חן יקרות בצבעים שונים מעניקים לטבעות מראה שונה, מיוחד ונדיר. אבני החן מתחלקות ל 2 קטגוריות: אבני חן יקרות ואבני חן חצי יקרות.  

אבני החן היקרות כוללות את האבנים הבאות: יהלום, אודם, אמרלד וספיר.

כל שאר האבני חן כגון: טורמלין, ספינל, טורקיז וכדומה נכללות בקטגורית חצי יקרות

היום ניתן לראות שילובים של אבני חן יקרות בכל תחום התכשיטים ובטבעות אירוסין בפרט, עם הכניסה של אבני החן היקרות נכנסו בשלב מאוחר יותר אבנים שחורות שבשנים האחרונות כבשו את העולם.

אבנים שחורות אינן נחשבות כאבני חן יקרות, יחד עם זאת עדיין מדובר באבנים נדירות והשילוב של אבנים שחורות עם יהלומים לבנים והזהב הצהוב מעניקים מראה יוקרתי שגרם לכל הנשים להתאהב בשילוב המיוחד הזה.

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )