טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

טבעות אירוסין קלאסיות

טבעות אירוסין קלאסיות

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

מחפשים טבעות אירוסין מעוצבות? בסגנון קלאסי? סוליטר בחירה בטוחה!

את אוהבת את המראה הקלאסי, לא אוהבת לבלוט יותר מידיי, לא להוציא עיניים ועדיין לשמור על מראה אסתטי ונעים. את מחפשת טבעת שתהיה גם פרקטית, גם מעוצבת ועדיין לא יקרה מידיי. טבעת סוליטר במקרה זה היא ללא ספק הסגנון שמתאים לך.
מידע על - מה חשוב בקנייה של טבעות אירוסין 

טבעת אירוסין סוליטר- תמיד באופנה

 

יש שיגידו שצריך להיצמד לאופנה ולמודה החדשה ביותר, אך חשוב לזכור שאופנה היא דבר חולף ואילו טבעת האירוסין שלנו תישאר אתך בעשרות השנים הקרובות. גם כשתהיי בת חמישים, חשוב לשמור על סגנון שיתאים לך לכל גיל, בכל תקופה וגם לכל מקום אליו את הולכת.

 

מה מייחד את טבעות אירוסין קלאסיות?

 

טבעת אירוסין סוליטר היא טבעת משובצת ביהלום מרכזי אחד, מוחזקת על ידי שיניים במרכז הטבעת. אפשר לשבץ כל יהלום בכל גודל שרוצים בתוך טבעות אירוסין אלו, וניתן גם להחליף את היהלום ברבות השנים. כך שאין צורך להשקיע ביהלום יקר מדי, בתחילת הדרך אפשר לרכוש כל יהלום שרוצים. בהמשך מחליפים את היהלום או מוסיפים לה שיבוצים נוספים ומחדשים את התכשיט ברבות השנים.

טבעת כזו נראית תמיד במיטבה, והיא ניתנת לשינוי ולעדכון. אין צורך לוותר עליה כדי להתחדש ואפשר להוסיף עוד שדרוג עם הזמן. זו טבעת שתמיד נראית יפה; גם אם בחרתם יהלום בגודל קטן. הטבעת מדברת בעד עצמה ומוציאה כלפי חוץ את היופי המושלם.

 

טבעות אירוסין קלאסיות – נוחות

אין ספק כי הרבה יותר נוח להסתובב עם טבעת קלילה ונוחה על האצבע שהמשקל שלה קטן ואת יכולה ללבוש אותה עם כל בגד, גם לסופר בטרנינג וזה לא נראה מגוחך. טבעת שאת חייה אתה כל הזמן ומרגישה חופשיה.

 

היופי נמצא בפשטות

 

אחד הדברים המדהימים ביותר הוא לראות את ההבדל בין הטבעות השונות, התיאור הוא לכאורה זהה, טבעת עם יהלום במרכז, אך ההבדל העיצובי בין טבעות אירוסין קלאסיות שונות הוא מהותי. ישנם אינספור סוגים של דגמים ועיצובים והבחירה המרובה מאפשרת לך לקנות טבעת בסגנון המדויק שלך ובתקציב המדויק שלך. 

 

קניה נעימה ושיהיה במזל!

 

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )