טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

טבעות אירוסין של אליזבת טיילור

טבעות אירוסין של אליזבת טיילור

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

השחקנית המנוחה אליזבת רוזמונד טיילור הייתה בעלת קריירה עשירה בתחום המשחק ופעמיים זכתה בתואר הנכסף פרס האוסקר. הקריירה שלה נפרשה על פני עשורים. היא נחשבה כאחת הנשים היפות בעולם והייתה ידועה בחיבתה ליהלומים ולגברים, והייתה נשואה 8 פעמים.

בשנת 1961 היא התחתנה עם השחקן אדי פישר ובעקבות הנישואים היא התגיירה, היא ראתה עצמה יהודייה לכל דבר למרות שהיה מדובר בגיור רפורמי.  במצבע אנטבה הידוע כמבצע יונתן היא התנדבה להיות בשבי תמורה כל בני הערובה.

חיבתה לתכשיטים ויהלומים תועדו בספר "סיפור האהבה שלי עם תכשיטים" שיצא לאור בשנת 2002

על ציר הזמן במשך כל שנות חייה כל הגברים שבחייה העניקו לה מתנות אירוסין, טבעות אירוסין ייחודיות, ומגוון של תכשיטי יהלומים מיוחדים ויקרים. לא מדובר רק בבני זוגה אלא גם מחזרים נלהבים שידעו את חיבתה ליהלומים העניקו לה מתנות יקרות ערך. אחת הדוגמאות לכך הארווד יוז, שלאחר סיום נישואיה הראשונים הופיע בהפתעה עם מסוק במלון שבו התארחה, והציע לה נישואין, על מנת להדגיש את רצינותו פיזר הוא לעברה חופן של יהלומים  שהיו ברשותו.

אליזבת רוזמונד טיילור נפטרה מאי ספיקת לב בשנת 2011, לאחר מותה הועמדו תכשיטי היהלומים שלה למכירה פומבית שמרבית הכספים הועברו לאירגוני צדקה שונים, לאליזבת היה אוסף של 269 תכשיטי יהלומים וטבעות אירוסין.

להלן כמה מהתכשיטים המפורסמים שהיו בבעלותה:

טבעת אירוסין עם יהלום טיילור ברטון: היהלום הינו בין היהלומים הכי נדירים בעולם, היהלום הגולמי היה במשקל 240.8 קראט וללא פגמים. לאחר תהליך הליטוש שעבר על מנת להגיע לצורת החיתוך טיפה הוא הגיע למשקל של 69.42 קראט. טבעת האירוסין הנ"ל הוענקה לאליזבת טיילור על ידי ריצ'ארד ברייטון (מכאן שם היהלום טיילור ברטון) ששיחק לצידה בסרט קלאופטרה.

יהלום Taj Mahal- לרגל יום הולדתה ה- 40 בעלה ריצ'ארד ברייטון הרעיף עליה מבחר של תכשיטי יהלומים אחד מהיהלומים היה יהלום הטאג' מאהל, יהלום שהיה שייך למלך האימפריה המוגולית, שהעניק את היהלום המיוחד לאשתו, ועל היהלום חרוט "אהבה היא נצחית" בפרסית. שווי היהלום עומד על 500 אלף דולר לערך.

יהלום Krupp- יהלום במשקל 33.19 קראט חסר פגמים, היהלום היה שייך למשפחת קרופ, שבתקופת מלחמת העולם השנייה סייעה לנאצים, אליזבת רצתה לרכוש את היהלום בגלל היותה יהודייה.

כתר יהלומים- בעלה שלישי של אליזבת טיילור העניק לה את הכתר המיוחד, והיא ענדה אותו באירועים מיוחדים מדובר על כתר מהמאה -19 המוערך בשווי 70 אלף דולר. 

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )