טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

טבעות אירוסין – כסף או זהב

טבעות אירוסין – כסף או זהב

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

הענקת טבעת אירוסין הינה מסורת של שנים רבות, ניתן למצוא מגוון רחב של טבעות החל מטבעות כסף, זהב לבן וטבעות אירוסין משובצות יהלומים. עם השנים, טבעות אירוסין עברו שינויים רבים, וכיום הן מוצעות במגוון ענק של עיצובים, דוגמאות וסגנונות. כל אחד רוצה לקנות לבת הזוג שלו את הטבעת היפה, היוקרתית והאיכותית ביותר, אך לא תמיד מתאפשר לקנות את היהלום עם הניקיון או המשקל הגבוה ביותר בחנות. זהו אכן נושא המחיר אשר מעלה את השאלה, האם טבעת אירוסין צריכה להיות מכסף או מזהב אך קיימים לבטים נוספים מדוע לרכוש טבעת אירוסין מזהב ולא כסף.

טבעות אירוסין מכסף

אפשר לקנות טבעות אירוסין מכסף, דבר המוזיל את עלות הזהב. אולם, אפשרות זו אינה מומלצת במיוחד שכן טבעות כסף משחירות עם הזמן ומתבלות במהירות מאשר טבעות אירוסין זהב צהוב או לבן. בנוסף, שיבוץ של יהלום בטבעת כסף עלול שלא להחזיק מעמד היטב לאורך שנים, משום שהיציבות של הכסף נמוכה בהשוואה לזו של זהב. אם אתם רוצים לחסוך בעלויות ולקנות טבעות אירוסין זולות, מוטב שתעדיפו טבעות זהב המשובצות ביהלום קטן, או באבן חן אחרת. כך הטבעת תהיה, אמנם, זולה, אך איכותית ותחזיק מעמד לאורך זמן.

טבעות אירוסין מעוצבות

אם בכל זאת אתם מעדיפים לרכוש טבעות אירוסין מכסף, מומלץ לשקול להחליף את היהלום באבן טובה אחרת. אפשר למצוא היום טבעות אירוסין מעוצבות יפהפיות, שאינן מכילות יהלום דווקא, אלא אבנים טובות אחרות, כאלה הדומות ליהלום או שאינן דומות לו, אבני חן בצבעים שונים ועוד. טבעות אירוסין מכסף מתאימות לשיבוצים כאלה, ויכולות להוות תכשיט נאה במיוחד על ידה של הכלה.

טבעת אירוסין מזהב

במידה והנכם מעוניינים לרכוש טבעות אירוסין מזהב מומלץ לרכוש ישירות מבורסת היהלומים ברמת גן. בבורסה מייצרים תחת קורת גג אחת את כל תכשיטי היהלומים וניתן לחסוך עמלות תיווך רבות.

למידע נוסף על רכישה בבורסת היהלומים לחץ כאן

טבעת אירוסין מזהב תראה יוקרתית, יפה ועמידה, יותר מטבעת העשויה כסף, ותשמש את הכלה לאורך שנים רבות. כמובן, אפשר למצוא מגוון רחב של עיצובים לטבעות אירוסין וחשוב להתאים את העיצוב לטעם האישי של הכלה.

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )