טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

טבעת אירוסין לבעלך לעתיד

טבעת אירוסין לבעלך לעתיד

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

הצעת נישואין השתנתה רבות במשך השנים, פעם היה מקובל שבן הזוג מבקש את ידה של בת זוגתו מאביה, לאחר הסכמתו הוא היה מציע נישואין כורע על הברך ומעניק לה טבעת אירוסין. הצעת נישואין הייתה מתבצעת באופן סולידי ואינטימי בין שני בני הזוג. היום הכול השתנה, הבחירה של הנישואין היא בין בני הזוג בלבד ללא צורך בהסכמת ההורים. ההצעות הולכות והופכות להיות יותר ויותר גרנדיוזיות, ממש  סוג של הפקה. נישואין זה כבר לא בין גבר ואישה בלבד, אלא גם בני זוג מאותו המין. הקידמה שינתה הרבה מאוד דברים והיא נתנה לנו את הזכות לבחור מה אנחנו רוצים ומה מתאים לנו.

לאחרונה נשים יוזמות את הצעת הנישואין, לוקחות את המושכות לידיים שלהם ומציעות הן לבני זוגם. השאלה היא מה לקנות לגבר כמתנת אירוסין? בקרב הגברים אין יותר מדי דילמה הם רוכשים טבעת האירוסין ומעניקים אותה לאישה ברגע ההצעה. בקרב הנשים ישנם כמה אופציות, ניתן לקנות עגילי יהלומים, שרשרת עם תליון מיוחד, או שעון יוקרתי, אבל גם טבעת אירוסין לגבר זו אופציה. אפשר גם לרכוש טבעת בקליק אחד באינטרקליק.

איך נבחר את המתנה הכי מתאימה? לפי סוג התכשיטים שהוא עונד באופן קבוע, כיום ישנם גברים רבים שעונדים תכשיטים כגון: עגילים, טבעות שרשרות וכו', יש לשים לב לאיזה מהתכשיטים הגבר שלנו נותן דגש, איזה מהם הוא מחליף בצורה עקבית יחסית ולהתאים לו את המתנה בהתאם לכך. לדוגמא: אם הגבר שלך חובב עגילים את יכולה לתאים לו עגילי יהלומים עם יהלום מרכזי בעל נוכחות בכל אחד מהעגילים ומתקבלת מתנה מרשימה לרגל הצעת נישואין שלך. רעיון נוסף הוא טבעת עם יהלום שחור, מקבילה של טבעת אירוסין הנשית שאנו מכירות אך בעיצוב גברי טבעת יותר מאסיבית מזהב אדום, צהוב או לבן משובצת ביהלום שחור השקוע לתוך הטבעת. אפשרות  נוספת היא תליון בעיצוב מיוחד בשילוב שרשרת דקה. לא חסרים עיצובים ורעיונות לגברים העונדים תכשיטים רק יש לתת את תשומת הלב לאיזה מסוגי התכשיטים יש לו חיבה.

מה עושים שהגבר שלנו לא עונד תכשיטים כלל? ניתן לקנות לו שעון שמשדר יוקרה. היום החוקים השתנו כמו שהאישה אוהבת תכשיטי יהלומים ישנם לא מעט גברים חובבי תכשיטי יהלומים.

 

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )