טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

עולם החתונות והחלטות חשובות

עולם החתונות והחלטות חשובות

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

הכל מתחיל ברגע אחד שהגבר מחליט שהוא רוצה שבת הזוג תלווה אותו לאורך החיים, ואז מתחילה המחשבה איך להציע לה נישואין, איך להפתיע אותה עם טבעת אירוסין מיוחדת, ואיך לבחור לה את הטבעת המושלמת.

כאן מתחיל איסוף המידע אודות טבעות אירוסין, קוראים מאמרים על כיצד לבחור טבעת אירוסין, בודקים על מה חשוב יותר לתת דגש בבחירה בודקים קטלוגים של טבעות אירוסין מבררים מחירים. ולבסוף מקבלים החלטה ורוכשים טבעת אירוסין.

לאחר ההצעה המרגשת ואופוריה בימים הראשונים של האירוסין מבינים שצריך להתחיל לתכנן חתונה.

תכנון החתונה הוא ארוך ויש לקחת בחשבון את כל הפרטים הקטנים, כדאי לבצע את כל החלטות במשותף ולא להתבייש לבקש עזרה מזוגות שנישאו לא מזמן. חשוב לתכנן תקציב מסוים ולהשתדל לא לחרוג ממנו, על מנת לא להיכנס לחובות גדולים.

אספנו עבורכם את כל הפרטים שיש לקחת בחשבון על מנת להקל עליכם כמו כן סידרנו זאת על פי סדר מבחינת חשיבות ומה קודם למה.

 

מקום ותאריך

חושב לבדוק לפחות 3-5 מקומות אירועים, גנים, אולמות וכדומה. על מנת לראות מה כל אחד מציע במסגרת התשלום, ולמה אתם מתחברים יותר. מומלץ לא להגיע עם תאריך מסוים אלה לחשוב על חודש או עונה מסוימת בה חשבתם להינשא, ולשמוע איזה תאריכים מציע המקום. אנו ממליצים להתחיל עם סטואה גן אירועים מלהיב עם עיצוב שלא רואים בכל יום.

חשוב לדעת- מה מייקר את עלות האולם או הגן אירועים?

עיצובים מיוחדים- של חופה, סידורי שלחנות, וכדומה, קחו בחשבון שכל מה שאינו כלול בחשבון מבחינת האולם הוא בתוספת תשלום.

יום החתונה- יש חשיבות כספית ליום בו אתם רוצים להתחתן יום ראשון הרבה יותר זול משאר ימות השבוע, לעומת זאת יום שלישי יותר יקר באופן יחסי משאר ימות השבוע ואילו יום חמישי מייקר את עלות החתונה בכ50%.

עונת החתונה- עונת החורף זולה באופן יחסי מעונת הקיץ, לכן כדאי לברר מתי מתחילה עונת החורף מבחינת האולם ומתי היא מסיימת.

 

צלם ודיג'יי

הצלם מתעד את האירוע שלכם ולכן חשוב לבחור צלם אירועים מקצועי שידע להעביר את כל הרגשות ואושר של היום המיוחד שלכם דרך עדשת המצלמה. חשוב לראות עבודות קודמות של הצלם בכדי לקבל מושג על התוצר הסופי שתקבלו. כמו כן, גם הדי ג'יי הוא בעל משקל נכבד להצלחת האירוע, ניתן לבקש לראות אירוע שבו הוא משתתף כדי לקבל אינדיקציה לגבי האירוע שלכם. את הצלם והדי ג'יי חשוב לסגור לפחות שלושה חודשים לפני החתונה על מנת לשריין לכם את התאריך, קחו בחשבון שבעלי מקצוע איכותיים כבר מוזמנים חודשיים מראש לכן הקדימו וסגרו את בעלי המקצוע הנ"ל.

 

שמלת כלה וחליפת חתן

את שמלת הכלה מומלץ להתחיל לחפש כשלושה חודשים לפני מועד האירוע, מפני שנדרשות לפחות 5 מדידות עד לקבלת תוצאה סופית, כמו כן יש לא מעט הכנות וסידורים בחודש האחרון לכן חשוב שלפחות השמלה תהיה סגורה מבחינת הרעיון שלושה חודשים לפני האירוע. לעומת זאת חליפת החתן לא דורשת יותר מדי תיקונים וניתן לרכוש או להשכיר אותה עד שבועיים לפני החתונה

 

רישום לרבנות

את הרישום לרבנות יש לבצע בין שלושה חודשים עד חודש וחצי לפני מועד האירוע, מדובר כאן בהליך בירוקרטי שלפעמים לוקח זמן ולכן חשוב להתחיל  זאת כחודשיים לפני מועד החתונה ולא לחכות לרגע האחרון.

 

הזמנות לחתונה

היום בעידן של הסמארטפונים רוב ההזמנות נעשות בהודעות, אך חושב לזכור שיש לא מעט קרובי משפחה מבוגרים שאינם חלק מתוך העולם הטכנולוגי המתקדם שלנו, וחשוב כן להכין עבורם הזמנות. את ההזמנות יש לשלוח לפחות חודש לפני האירוע על מנת שהאורחים ידעו לשריין את התאריך של החתונה עבורכם.

ילדים

אנו מניחים שחלק נכבד מהמוזמנים שלכם יבואו עם ילדיהם ובמידה ומדובר בילדים קטנים עד גיל 8 תוכלו להיעזר בחברת הפעלות לילדים שנקראת אינטרקליק אשר יבטיחו את השקט במהלך החתונה ע"י הפעלות מדהימות לילדים!

 

בחירת רכב לחתונה

את בחירת הרכב חשוב לעשות לפי נוחות ומקום ברכב, אם יש לכם מספר מלווים אתם צריכים לחשוב על לימוזינה, אם מדובר במלווה אחת לכלה וחבר של החתן שקרוב לוודאי יהיה גם הנהג ביום החתונה, אתם צריכים לשים לב שיש מספיק מרווח מאחור לכלה ולשמלה שלה. עוד דבר חשוב הוא לבדוק את המצב המכני של הרכב, שחלילה לא יקרה מצב שבו תתקעו באמצע יום הצילום ולפני ההגעה למקום האירוע ללא מצבר.  ולכן לפני שאתם לוקחים את הרכב מסוכנות ההשכרה לבדוק האם המצבר תקין, האם יש מים במצבר לרכב, האם יש רעשים מוזרים וכדומה . אפשרות נוספת היא כניסה לחופה עם קלנועית זוגית מעוטרת, כניסה מאוד מקורית ומשעשעת לחופה שבוודאות תגרום לחיוך גם אצל האורחים הכי רציניים.

לעוד שאלות ותשובות בנושא מצבר לרכב לחצו כאן.

 

טבעות נישואין

בחירה של טבעת נישואין קלה יותר מטבעות אירוסין כי יש כללים ברורים לפי ההלכה על עיצובה של הטבעת. אבל כן חשוב לנסות לרכוש אותן שבוע או שבועיים לפני זמן החתונה, על מנת שתוכלו לבחור בנחת ולא בלחץ.

 

 

 

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )