טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

עיצוב זהב מחומרי גלם לטבעת אירוסין, ושימושיו השונים כהשקעה

עיצוב זהב מחומרי גלם לטבעת אירוסין, ושימושיו השונים כהשקעה

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

כל מי שמגלגל בראשו את רעיון הנישואין ושוקל אותו ברצינות, חווה לפחות מקרה קל של פרפרים בבטן. ההחלטה הגדולה היא לא הדבר היחידי שמרגש ומבלבל אותנו, אלא גם הצעת הנישואין עצמה, שמשלבת בין התרגשות, חשש ושמחה גדולה. ומה עומד במרכז אותה הצעת נישואין? טבעת האירוסין כמובן. עבור רבים, מציאת טבעת האירוסין המושלמת היא משימה לא פשוטה בכלל. צריך "לקלוע" בדיוק לטעם של האדם הקרוב אלינו, בלי שניתן להתייעץ איתם אפילו לרגע. קשה לטעות עם טבעת שעוצבה באופן אישי על ידכם, ועוד יותר קשה לטעות כאשר משתמשים בזהב טהור. כדי ליצור בזהב, עליכם ראשית "להשיג" זהב. ניתן לעשות זאת במספר דרכים, לחסוך כסף, וליהנות מהתוצאה.

 

רכישת זהב או זיקוקו באופן מקצועי

הדרך הפשוטה ביותר אל הזהב היא רכישה ישירה. כמובן שאם נקנה את חומר הגלם ישירות, נחסוך עשרות (אם לא מאות) אחוזים, לעומת רכישה מחנות התכשיטים. ישנן בארץ מספר חברות המתמחות במכירת זהב, ומספר מצומצם מהן מאפשרות ללקוחות פרטיים לקנות כמויות קטנות מאוד לשימוש שכזה. עליכם לברר מראש את כמות הזהב שתצטרכו. תוכלו לעשות כן באמצעות השוואת גדלים ומשקלים של טבעות אחרות שמוצאות חן בעיניכם. אפשרות אחרת, היא זיקוק הזהב, גם כן באמצעות אותן חברות המציעות רכישה ישירה שלו. את הזהב ניתן לזקק מהתכת מתכות. ההתכה מאפשרת לכם "למהול" את הזהב הטהור במתכות אחרות, לחסוך כסף וגם "למחזר" תכשיטים ומתכות ישנות שאינן בשימוש.

 

שילוב מתכות יקרות נוספות לתוצאה יוצאת דופן

מלבד "מהילת" הזהב תוך כדי תהליך הזיקוק, תוכלו לשדרג את היצירה שלכם בעזרת שימוש במתכות יקרות נוספות. כיום, שוק התכשיטים כבר לא נשלט אך ורק על ידי הזהב, אלא על ידי שילובו עם מתכות שונות כגון כסף טהור, פלטיניום ופלדיום. אלו מתכות שלא רק משנות ומרעננות את עיצוב ומראה הטבעת, אלא גם תורמות לחיזוק הטבעת עצמה והגברת עמידותה לאורך זמן. גם את המתכות האלו ניתן לקנות באופן ישיר מסוחרים, באותו אופן שניתן לקנות זהב, או לזקק אותן כתוצאה מתהליך ההיתוך. רצוי לבחור בחברה שמאפשרת לכם את כל השירותים האלו גם יחד: רכישת זהב, כסף, פלטיניום ועוד באופן ישיר, וזיקוק כל אחת מהן מהתכה וזיקוק. כך תחסכו זמן, מאמץ והרבה מאוד כסף.

 

עיצוב הטבעת באופן אישי או על ידי אנשי מקצוע

עכשיו, אחראי שיש לכם את חומר הגלם ביד, תוכלו לעשות איתו כרצונכם. אם יש לכם ניסיון בצורפות, וודאי תרצו לעצב את הטבעת כראות עיניכם, והשמיים הם הגבול. תוכלו ליצור עיצוב אישי וחד פעמי גם באמצעות צורף חיצוני. ברגע שתפנו לצורף עם רעיון מגובש ועם חומרי הגלם, תצטרכו לשלם רק על "הרכבת" ויצירת הטבעת. כך תקבלו טבעת יחידה במינה, שנוצרה במיוחד עבורכם, וגם תחסכו הון על רכישת טבעת בה אתם משלמים יותר על כל שלב בתהליך הייצור.

שימושים נוספים לזהב הנותר

חשוב לדעת שהיום, מחיר הזהב נע סביב 40 אלף דולרים לקילוגרם, לא זה כמו דירה להשקעה ומחיר זה לא צריך להרתיע אתכם. לעומת זאת, מכיוון שעבור עיצוב טבעת, לא תזדקקו ליותר ממספר גרמים בודדים. לעומת זאת, אם יש באפשרותכם לזקק זהב, תוכלו למכור את חומר הגלם או יצירות שלכם ממנו במחירים גבוהים. זיקוק הזהב והיצירה בו יכולים להיות משתלמים מאוד, ולהפוך תכשיטים ישנים ומתכות שלא נמצאות בשימוש לכסף רב בקלות יחסית. Joolme חברה נוספת אשר מעצבת זהב איכותי, טבעות אירוסין, ותכשיטים נוספים ניתן למצוא בלינק.

אז בהצלחה ומזל טוב. חברה נוספת אשר מעצבת זהב איכותי, טבעות, טבעת אירוסין ניתן למצוא בלינק.

 

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )