טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

תהיה גבר – תכרע על ברך

תהיה גבר – תכרע על ברך

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

אחד הרגעים המשמעותיים בכל מערכת יחסים, אם לא המשמעותי ביותר, הוא הרגע בו אתה בוחר את הרגע הנכון, בתזמון האידיאלי עבורך, ואתה מבצע את הצעד שהופך את מערכת היחסים שלכם, מחברות זוגית בן שני אדם המחבבים זה את זו, למערכת מחייבת הנושאת עמה הבטחה גדולה וקשיים רבים – רגע הצעת הנישואין. טבעת האירוסין היא אחד הפריטים שאשתך לעתיד תציג לעיני כל ותגלם בתוכה את הבטחתך להיות בעל אוהב, תומך ומחויב וכבן זוג למשך שארית חייכם, ככל שאתם יכולים להתכוון לכך. מרגע הגשת הטבעת ישתנה העולם סביבכם, והיחס שתקבלו מהחברה הקרובה והמשפחה, ישתנה סביר להניח מן הקצה אל הקצה. למרות הדרכים הרבות והיצירתיות בהן בוחרים זוגות צעירים להנציח את רגע הנישואין כמו חוויות מרגשות באירוע או חלוקת מוצרי פרסום שונים עליהם מודפסת דמותם של בני הזוג, עדיין מהווה טבעת האירוסין את המונומנט הגדול ביותר למערכת הזוגית החדשה שנוצרה.

 

טבעת יהלום סטנדרטית? – לא בישראל:

בחירת טבעת אירוסין היא תהליך לא פשוט כפי שנראה לעין במבט ראשון, וקליעה נכונה לטעם הכלה היעודה היא אחת המשימות שרק גברים המודעים היטב לטעמה, לרגשותיה ולדעותיה האישיות של בחירת ליבם, יוכלו לבצע ללא תקלות. כיום קיים מבחר עצום של טבעות אירוסין, ומיטב המעצבים, בהבינם את המשמעות הכבירה שיש לתכשיט הקטן הזה, משקיעים משאבים עצומים בניסיון לפצח את הקודקס הנשי, ולעצב תכשיטים שיקלעו למגוון רחב של טעמים אישיים. מגוון טבעות האירוסין המוצע כיום בשוק הישראלי הוא אחד המרהיבים והגדולים בעולם, כאשר בניגוד למדינות אחרות בהן טבעת האירוסין שומרת על מראה אחיד וקלאסי כבר עשרות שנים, אוהבים הישראלים דווקא את הגיוון והייחודיות, מה שיוצר ביקוש למגוון הולך וגדל אף יותר.

 

איך אשתך לעתיד? – דקה ועדינה או משובצת בהרבה יהלומים?

עבור כל אשה באשר היא מהווה הטבעת הוכחה לנצחון אישי קטן ב"מאבק" ההיסטורי בין נשים לגברים. אותו סמל סטאטוס קטן המעיד כי היא כבר איננה שייכת לחוג החברתי הישן והמוכר שלה, וכי בקרוב עולמה עתיד להשתנות מן הקצה אל הקצה. בחירה נכונה בטבעת הנכונה, יכולים לסמל את המשך הדרך המאוחדת של בני הזוג. מבחינת הגבר יש בטבעת האירוסין משום הצהרת כוונות על יחסו העתידי לזוגיות החדשה הנרקמת בין השניים. ישנם גברים שיעדיפו לבחור טבעות המייצגות בעיצובן את תפישת עולמם, לעומת כאלה שיעדיפו טבעות המייצגות תכונות אהובות אצל בת הזוג, וכך יהיו כאלה שיבחרו בטבעת עדינה ודקה בעלת קווים אלגנטיים, בעוד אחרים יעדיפו טבעת גדולה המשובצת באבני חן יקרות לסוגיהן. 

באם אתה בקטע של מסיבות רווקים לפני החתונה ומעוניין בדוגמניות כדאי לך לחשוב על אינטרקליק סוכנות דוגמניות המתמחים באירועים מסוג זה.

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )