טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

15 נקודות חשובות בבחירת טבעת אירוסין

15 נקודות חשובות בבחירת טבעת אירוסין

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

 1. טבעת אירוסין היא יותר מסתם טבעת, יש לה ערך רגשי הרבה יותר גבוה מכל תכשיט אחר שתקנה לה אי פעם. ברגע קבלת הטבעת חייה וחייך משתנים, אותה טבעת מנציחה את הרגע הזה לעד. 
 2. את טבעת האירוסין מומלץ מאוד לקנות מיהלומן מפני שהיהלום הוא הגורם המרכזי המשפיע על מחיר הטבעת. 
 3. טבעת האירוסין חייבת להתאים למבנה האצבעות של הכלה, לכלות בעלות אצבעות רחבות וקצרות יחמיאו טבעות קטנות (טבעות שטוחות ואורכות יגרמו לאצבע להראות רחבה עוד יותר) בניגוד אליהם לכלות בעלות אצבעות ארוכות ודקות יחמיאו טבעות שטוחות וארוכות.
 4. כדי לרכוש את הטבעת האירוסין המנצחת עלייך לקלוע לטעמה האישי של הכלה לעתיד, הטבעת צריכה להתאים למראה החיצוני שלה, אם האישה עדינה וקלאסית טבעת האירוסין תראה בהתאם, ולהיפך. 
 5. דבר חשוב המומלץ לשים אליו לב בנושא בחירת טבעות אירוסין הוא תאמינו או לא, מבנה גופה של האישה. לנשים בעלות היקף רחב רצוי לקנות טבעת עם נוכחות כלומר, טבעת בעלת נפח ויהלומים גדולים יותר. בניגוד אליה נשים עם היקף קטנטן יראו מגוחך עם טבעת גרנדיוזית שכזאת לכן לנשים כאלה מחמיאות טבעות עדינות ונוצצות.
 6. לכלות בעלות עור שחום יתאימו טבעות אירוסין זהב צהוב.
 7. לכלות בעלות עור לבן יתאימו טבעות אירוסין זהב לבן.
 8. יש קבוצת טבעות אירוסין שתמיד יישארו באופנה שהם הטבעות הקלאסיות. בניגוד אליהם יש טבעות שהן זמניות וחולפות מהאופנה, ממש כמו שמלות כלה, אך בסופו של דבר טעמה האישי של הכלה לעתיד הוא זה שקובע. 
 9. יהלומים ותכשיטים הם שני עולמות שונים מבחינת מקצועית. יהלומנים מתעסקים בכל הקשור ליהלומים לליטושם, חיתוכם והערכתם. בעלי מקצוע המתמחים בזהב וצורפות מתעסקים בכל הקשור לתכשיטים. 
 10. הקראט בזהב מסמן את הניקיון של הזהב
 11. הקראט ביהלומים מסמן את המשקל של היהלום (100 נקודות שווים קראט אחד).
 12. הזהב הגולמי הוא 24 קראט. כדי ליצור זהב 18 קראט 75% יילקחו מהזהב הגולמי ו25% הם ערבובים של מתכות אחרות. 
 13. זהב 14 קראט בנוי מ56% זהב גולמי 44% מתכות אחרות.
 14. זהב 14 קראט חזק הרבה יותר מזהב 18 קראט משום שכמות המתכות המעורבבות בו הרבה יותר גבוהה מזהב 18 קראט, אותן מתכות הרבה יותר חזקות מהזהב עצמו.
 15. לטבעות אירוסין יש מגוון רחב של עיצובים, גדלים וצבעים, המוכרים ביותר הם: 
  1. טבעת אירוסין סוליטר - באה מהמילה "סולו" היא מורכבת מטבעת עדינה שבמרכזה ניצב "סולו", יהלום מבריק ונוצץ. 
  2. טבעת אירוסין משולבת - בנויה מזהב צהוב/לבן במרכזה ניצב יהלום גדול ואותו מכתרים הרבה יהלומים קטנים, ביחד נוצר שילוב יוקרתי ונוצץ, טבעת אירוסין הבנויה מהרבה יהלומים קטנים ובוהקים שביחד נותנים מראה של שטיח יהלומים נוצץ במגוון דוגמאות עוצרות נשימה. 

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )