טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

5 עובדות שאתה מוכן להצעת הנישואין

5 עובדות שאתה מוכן להצעת הנישואין

Posted by () on 01 Jan 1970
מאמרים >>

אתה ובת זוגתך נמצאים כבר תקופה יחד. טוב לכם, אתם אוהבים זה את זו ולאחרונה אתה מתחיל להרגיש...איך לומר זאת? שאתה מדמיין אתכם רוקדים באולם שבו אתם מרכז האירוע. כן, אנו מדברים על כך שאתה מרגיש מוכן לעשות את הצעד המתבקש ולהקים בית עם בחירת ליבך.
במאמר הבא נציג בפנייך שאלות שונות – אם אתה מוצא עצמך עונה עליהן "כן", ככול הנראה שאתה צריך להתחיל לחפש חליפת חתן.

 

האם אתה מוכן להתחתן?

 

אם אתה ובת הזוג שלך מוזמנים לחתונה (או לחילופין אתה הולך בלעדיה לאירוע) ואתה מוצא את עצמך ממש מתרגש מהטקס, מהאווירה ולפתע הרעיון בו אתם תהיו אלה שרוקדים את "הסלאו הראשון כזוג נשוי באירוע" קורץ לך עד מאוד – כנראה שאתה ממש מוכן להציע לכלתך לעתיד נישואין.

אתה ובת זוגתך מסתובבים ומטיילים להנאתכם ואפילו אם אתה מטייל לבדך ועוצרים ליד חנות תכשיטים ואתה מוצא את עצמך מביט בטבעות ותוהה לעצמך האם הטבעת הזו יכולה להתאים "כטבעת אירוסין" והאם בת הזוג שלך תתרגש כאשר תציע לה עם הטבעת שקסמה לך – אתה בדרך להיות גבר נשוי.


אם בת הזוג שלך צוחקת איתך ומנסה "להלחיץ אותך" שתציע לה כבר והרעיון לא רק שאינו מלחיץ אותך, אלא קוסם לך עד מאוד – הגיע הזמן שתתחיל לבחור את הדרך בה תבקש את ידה ואפילו יפה שעה אחת קודם!


מוצא את עצמך לאחרונה חושב איזו דרך יכולה להפתיע את בת הזוג שלך כדרך מיוחדת להצעת הנישואים? נראה לנו שהדבר די ברור לך נכון? אתה לגמרי שם – עלייך לחפש טבעת אירוסין, למצוא את הדרך בה תציע לה נישואים (בין אם בפעילות אקסטרים ובין אם בארוחה רומנטית לאור נרות, רק שניכם) כי אתה לגמרי מוכן לעבור לשלב הבא.


העובדה האחרונה היא העובדה הבאה: אם אתה יושב ליד בת הזוג, מביט בה ויודע שזו האישה שאתה מעוניין לבלות איתה את חייך. אל תחשוב על כך יותר, תגרום לכך לקרות.
אם המחשבה הזו מרגשת אותך, דע לך שהגעת אל "הנחלה" ופשוט תציע לה, בצורה שתרגש את שניכם והכי חשוב – שיהיה במזל טוב!

 

שינוי אחרון: 01 Jan 1970 בשעה 2:00 AM

חזרה
 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )