טבעות אירוסין היפות ביותר ישירות ממתחם הבורסה ליהלומים

סמל טבעות אירוסין

תן לנו לחזור אליך !

שם

טלפון

דוא"ל

מי אנחנומשפחת סמל עוסקת זה דור שני בייצור יהלומים מהיהלום הגולמי ועד היהלום המלוטש, טל סמל מנכ"ל "תכשיטי סמל" החל לעסוק ביהלומים בשנת 1993 החל את דרכו בנסיעה לבלגיה ורוסיה ,שהן המדינות הגדולות ביותר בסחר יהלומים, על מנת לחפש את יהלומי הגלם במחיר הנמוך ביותר, משם (אחרי משא מתן מפרך) יהלומי הגלם הגיעו לליטוש במלטשת סמל ברחוב הרקון 15 ר"ג (מתחם בורסת היהלומים), במפעל בו נמצאת חנות "תכשיטי סמל" כיום.

 

כדאי לדעת...

 

בעבר, מפעל ליטוש היהלומים של סמל מכר את היהלומים המלוטשים בעיקר לסוחרים בבורסת היהלומים בארץ, יהלומים אלו המשיכו להסחר בין הסוחרים בבורסה כשלבסוף נמכרו לבעלי החנויות כיד שניה עד חמישית שאלו גובים דמי תיווך,  בעלי החנויות ( היד האחרונה לפני המכירה ללקוח ) שיבצו את היהלומים בתכשיטים, דבר המשפיע על מחירו של התכשיט ומייקר אותו.  

 

בשנת 2010 הקימו "תכשיטי סמל" בנוסף למלטשה, חנות תכשיטים המיוצרים במפעל (במלטשה). אותם תכשיטים מתחילים את דרכן ב"תכשיטי סמל" כחומר גלם ומסיימים כתוצר מוגמר הכולל את שיבוצו של היהלום, ונמכרים לציבור הרחב כיד ראשונה, כך הלקוח הסופי חוסך את דמי התיווך של העברת היהלומים בין הסוחרים. 

 

ב"תכשיטי סמל" חווית קניה מיוחדת במינה בה הלקוח יכול לצפות בתהליך ליטושו של היהלום הגולמי, ועד לשיבוצו בטבעת שבחר, חווית קניה זו מעשירה את הלקוח בכמה עובדות נוספות על יהלומים, בנוסף לזה יש ביכולתו לעצב לעצמו טבעת אירוסין לפי טעמו האישי ולא מקטלוג מובנה.

 

"תכשיטי סמל" מומחים בעיקר בייצור טבעות אירוסין על כל צורותיהן, מטבעות אירוסין סוליטר ( מהמילה סולו - יהלום בודד ) עד טבעות אירוסין המשולבות ביהלומים רבים ובמרכזם יהלום במשקל גדול.

 

טבעות האירוסין ב"תכשיטי סמל" מגיעות עם תעודה של חברת הגימולוגיה הבינלאומית IGL שלהם 4 מעבדות גימולוגיה בעולם המצלמים את התכשיט ונותנים עליו את כל הפרטים החל מהזהב ועד ליהלומים הגדולים והקטנים, רמת העבודה, רמת הניקיון, רמת הצבע של היהלומים והערכת מחירו (שהיא גבוהה בהרבה מהמחיר ששולם היות וחברת IGL לא לוקחים בחשבון שקניית התכשיט היא מתוך מלטשה אמיתית ועובדת ולא חנות תכשיטים רגילה) על כל התכשיט מודפס, מנוליין וחתום מספר תעודה, המופיע באתר האינטרנט של IGL עם תמונת התכשיט. הערכת המחיר של חברת IGL מקובלת על כל חברות הביטוח בארץ.

 

"תכשיטי סמל" מייצרים טבעות אירוסין שמחירם הממוצע נע בין 2000-5000 ש"ח שעבור אותן טבעות משלמים בחנויות אחרות ( יד 5 ומעלה ) בין 7500-15000 ש"ח. הלקוחות של "תכשיטי סמל" יכולים באותו תקציב לקבל גם טבעות אירוסין יוקרתיות מטובי המעצבים, וגם לעשות עסקה משתלמת ביותר, בנוסף לזה רכישת טבעת האירוסין מתבצעת ישירות מהמלטשה.

 

 
Webz - בניית אתרים, קידום אתרים ( בלוג | קישורים )